Tetris Effect 23 Temmuz'da PC'ye Geliyor

16.07.2019 17:44 Gazali Çetinkaya

 
Geliştirici Enhance Games, Kasım 2018'de PlayStation 4 için çıkış yapan Tetris Effect'in 23 Temmuz'da PC'ye geleceğini duyurdu.
 
Oyun Epic Games Store'da 55,20 TL'den ön siparişte.  
 
Oyunun Epic Games Store üzerindeki tanıtım yazısı:
 

Tetris Effect; daha önce hiç görmediğiniz, duymadığınız ve hissetmediğiniz gibi bir Tetris oyunu: ödüllü Rez Infinite ve efsanevi puzzle oyunu Lumines'i size getiren kişilerden, tüm zamanların en popüler bulmaca oyunlarından birinin inanılmaz derecede bağımlılık yaratan, benzersiz ve nefes kesici bir şekilde muhteşem bir yeniden keşfi. Standart bir ekranda (açık çözünürlükte ve sınırlandırılmamış kare hızında, Vsync devre dışı bırakılmış olarak) veya isteğe bağlı olarak, Oculus Rift ve HTC Vive üzerinde akıllara durgunluk verici 3D formatında tam özellikli şekilde oynanabilir.
 
Tetris Effect'in son sürümü olan PC sürümü, 4K veya daha fazla çözünürlükte, saniyede 200 kare hıza kadar (ya da Vsync devre dışı bırakılmışken sınırlandırma olmaksızın daha fazla hızda) çalışabilmektedir ve ultra geniş monitör desteğinin yanı sıra, hem 2D hem de VR biçiminde oynama için (genişletilmiş partikül hacmi ve boyutu, doku filtreleme ve daha fazlası dahil) PlayStation 4 konsol sürümünde bulunmayan diğer genişletilmiş oyun ve grafik seçeneklerini içerir.
 
Müzik, arka planlar, sesler, özel efektler: Tetrimino'ların kendisi de dahil her şey, nasıl oynadığınızda bağlı olarak titreşir, dans eder, parlar ve patlar ve böylece oyunun 30. aşamadan sonraki bölümlerini ve 10'dan fazla modunu tekrar tekrar deneyimlemeyi istersiniz.
 
Zihin için bir meydan okuma ve tüm duyular için bir şölen olan Tetris Effect, Tetris'i tekrar ve tekrar... ve tekrar... ve tekrar... ve tekrar ve tekrar oynamak için mükemmel bir bahanedir!
 
VR İsteğe Bağlı: PC masaüstünüzde veya Oculus Rift veya HTC VIVE kulaklığınız ve beraberindeki kumandalar ile tam VR olarak oynanabilir (standart oyun kumandaları, Vive Kumandaları ve Oculus Remote ve Touch kumandalarının tamamı desteklenir).

Yepyeni "Zone" Mekaniği: Oyuncular "Zone" içine girerek zamanı (ve Tetrimino'ların düşüşünü) durdurabilir veya oyunun kaybedilmesine sebep olabilecek zorlu bir durumdan çıkabilirler ya da ekstra sıra temizleme puanları kazanarak bonus ödüller elde edebilirler.

30'dan Fazla Farklı Aşama: Her biri, oynayarak ilerledikçe gelişip değişen kendi müziği, ses efektleri, grafik stili ve arka planı ile.

Gelişmiş PC Görselleri ve Daha Fazlası: Açık çözünürlük ve sınırlandırılmamış kare hızı (veya Vsync etkin olduğunda maksimum 200 fps), artırılmış doku ve partikül efekti seçenekleri, süper yüksek çözünürlüğü, ultra geniş monitörleri ve çok daha fazlasını destekler.


PC versiyonu duyuru fragmanını aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz.  

İlgili İçerik Yorumlar 0 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Disintegration'ın Çok Oyunculu Modu Control'den Yedi Dakikalık Oynanış Videosu 7 Dk önce Frostpunk Genişleme Paketi The Last Autumn Çıktı 1 Saat önce Halo: Combat Evolved Anniversary'nin PC Betası Şubat Ayında Başlıyor 2 Saat önce Faster Than Light'ın "Başarımlar" Listesi 7 Yıl Sonra Steam'e Eklendi 3 Saat önce Xenoblade Chronicles Definitive Edition'ın Çıkış Tarihi Bu Sefer de Başka Bir Sitede Gözüktü 3 Saat önce