Thatgamecompany Sky'ı iOS ve Apple TV için Duyurdu

13.09.2017 08:57 Gazali Çetinkaya

 
   Flow, Flower ve Journey oyunlarının geliştiricisi Thatgamecompany yeni oyunu Sky'ı resmi olarak duyurdu.
 
   Oyuncular, "yollarını aydınlatmanın cömertlik ve merhametten geçtiği ıssız bir gökyüzü krallığı boyunca uçarken sevdikleriyle el ele tutuşacak" şeklinde tanımlanan sosyal macera oyunu Sky ilk olarak iPhone, iPad ve Apple TV için çıkacak.
 
   Thatgamecompany'nin oyun hakkında yaptığı açıklama da şu şekilde:
 
"Journey'nin çıkışından sonra birçok oyuncu; eşleri, çocukları ve sevdikleriyle birlikte oynamaktan ne kadar keyif aldıklarını anlatmak için bize yazdılar ve birlikte oynayabileceğimiz bir oyun yapabilir misiniz diye sordular. Birçok insanın oyunları sevmesini istedik ve bu fikri thatgamecompany'de araştırmaya teşvik ettik. Bu da oyunlarımızı ilk kez mobile getiriyor - dünya üzerinde birçok kişinin erişebildiği bir platforma.
 
Oyunu açıklamak zor ancak Sky özellikle sevdiğiniz insanlar ve aileniz ile birlikte oynayıp paylaşabileceğiniz bir oyun olarak yaratıldı diyebiliriz. Eğer kalıcı anılardan oluşmuş bir luna park ziyareti hayal edebiliyorsanız, Sky'ın da bazen böyle hissettireceğini düşünüyoruz."
 
   Duyuru videosunu ve geliştirici röportajını aşağıdaki oynatıcılardan izleyebilirsiniz. 
 
 
 

İlgili İçerik Yorumlar 3 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
WESG 2017 Dota 2 Barselona Finalleri Başlıyor! 13 Dk önce Media Create Satışları: 13/11/17 – 19/11/17 22 Kasım Wolfenstein II: The New Colossus için Demo Yayınlandı 22 Kasım Black Mirror Oynanış Fragmanı, PC Sistem Gereksinimleri 22 Kasım Forza Horizon Geliştiricisinin Yeni Projesi Bir Açık Dünya Aksiyon RPG 22 Kasım