The Amazing American Circus PS5, Xbox Series, PS4, Xbox One, Switch ve PC için Duyuruldu

26.10.2020 18:39 Gazali Çetinkaya

 
Kart, yönetim ve macera oyunlarını bir araya getiren The Amazing American Circus PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One, Switch ve PC (Steam) için duyuruldu.

Geliştiriciliğini Klabater ve Juggler Games'in üstlendiği oyun 2021'de çıkış yapacak.

The Amazing American Circus'ta sirk sahibi ve yöneticisi olarak güçlü bir kart destesi ve pandomim sanatçılarından sihirbazlara kadar yetenekli bir ekip oluşturarak 19. yüzyıl Amerikası'nda gezip sirkler düzenleyeceksiniz.

En büyük düşmanınız seyircilerin canının sıkılması, en büyük silahınız grubun sergileyeceği performanslar. Kartlarınızı akıllıca seçin ve seyircileri eğlendirmeye bakın.
 
Duyuru fragmanı:
 
 
İlk ekran görüntüleri:
 
 
 
 
 
 
 
 
 

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
The Amazing American Circus Platformlar: ÇOKLU PLATFORM Geliştirici: Klabater, Juggler Games Dağıtıcısı: Klabater Tür: Adventure Çıkış Tarihi: Açıklanmadı
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 0 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Sony, Görüntüleri Otomatik Olarak Telefonunuza Yükleyen Bir PS5 Özelliğini Test Ediyor 3 Saat önce Shadow of the Tomb Raider için Yeni Güncelleme Yayınlandı 4 Saat önce Monster Hunter: World Satışları 20 Milyona Ulaştı 4 Saat önce Super Smash Bros. Ultimate için 13.0.0 Güncellemesi Yayınlandı 4 Saat önce Hot Wheels Unleashed'in Yeni Yarış Sezonu Duyuruldu 4 Saat önce