The Amazing American Circus PS5, Xbox Series, PS4, Xbox One, Switch ve PC için Duyuruldu

26.10.2020 18:39 Gazali Çetinkaya

 
Kart, yönetim ve macera oyunlarını bir araya getiren The Amazing American Circus PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One, Switch ve PC (Steam) için duyuruldu.

Geliştiriciliğini Klabater ve Juggler Games'in üstlendiği oyun 2021'de çıkış yapacak.

The Amazing American Circus'ta sirk sahibi ve yöneticisi olarak güçlü bir kart destesi ve pandomim sanatçılarından sihirbazlara kadar yetenekli bir ekip oluşturarak 19. yüzyıl Amerikası'nda gezip sirkler düzenleyeceksiniz.

En büyük düşmanınız seyircilerin canının sıkılması, en büyük silahınız grubun sergileyeceği performanslar. Kartlarınızı akıllıca seçin ve seyircileri eğlendirmeye bakın.
 
Duyuru fragmanı:
 
 
İlk ekran görüntüleri:
 
 
 
 
 
 
 
 
 

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
The Amazing American Circus Platformlar: ÇOKLU PLATFORM Geliştirici: Klabater, Juggler Games Dağıtıcısı: Klabater Tür: Adventure Çıkış Tarihi: Açıklanmadı
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 0 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
A Memoir Blue PS5, Xbox Series, PS4, Xbox One, Switch, PC ve iOS için Duyuruldu 5 Saat önce Neon White Oynanış Tanıtım Fragmanı 5 Saat önce The Artful Escape 9 Eylül'de Çıkış Yapacak 5 Saat önce Marvel’s Avengers - Black Panther: War for Wakanda 17 Ağustos'ta Çıkıyor 5 Saat önce SkateBIRD 16 Eylül'e Ertelendi 5 Saat önce