The Banner Saga Yapımcısından Yeni Bir Oyun: Killers and Thieves

05.03.2015 19:47 Ömür Gencer


       The Banner Saga'nın yapımcı yönetmeni Alex Thomas, Banner Saga'nın geliştirilme süreci tamamlandığında başka bir proje üzerinde çalışmaya başlamıştı. Stoic içinde küçük bir ekibin üzerinde çalıştığı bu proje nihayet duyuruldu.
 
       Killers and Thieves adını alacak bu yeni oyunda zenginlerin sefa içinde yaşadığı bir şehirde bulunan bir grup hırsızı yöneteceğiz. Yapımda rastgele oluşturulan insanları alacak, onları eğitecek ve usta birer hırsız veya suikastçi haline getireceğiz. Bu karakterlerin yakalanma ihtimallerinin olduğunu ve yakalandıklarında da gerçek zamanlı olarak hapse gidebileceğini veya ölüm cezasına çarptırılabileceğini belirtelim. Tahmin edebileceğiniz gibi oyunda ölen bir karakteriniz ölü kalıyor. 
 
      Eğer taktik oyunlarını seviyorsanız bazen iki hırsız birden kontrol etmek zorunda kalacağımız Killers and Thieves'i takibe almak isteyebilirsiniz. Bahsettiğimiz bu yapım 2016 yılında PC'ye çıkışını yapacak.
 

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Killers and Thieves Platformlar: PC Geliştirici: Stoic Dağıtıcısı: Bağımsız Tür: Tactical Çıkış Tarihi: Açıklanmadı
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 3 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Media Molecule, Dreams VR Sürümünü Test Edecek Kişiler Arıyor 2 Saat önce Tenet'teki Uçak Kazası Sahnesi CGI Değilmiş 2 Saat önce Simon Pegg, The Mandalorian Dizisinde Oynamak İstediğini Açıkladı 3 Saat önce Paradise Lost Sinematik Fragman (PS5, Xbox Series X, PC) 4 Saat önce Justice League Snyder Cut'ta Ana Ekip Yeniden Çekim İçin Dönmeyecek 4 Saat önce