The Banner Saga Yapımcısından Yeni Bir Oyun: Killers and Thieves

05.03.2015 19:47 Ömür Gencer


       The Banner Saga'nın yapımcı yönetmeni Alex Thomas, Banner Saga'nın geliştirilme süreci tamamlandığında başka bir proje üzerinde çalışmaya başlamıştı. Stoic içinde küçük bir ekibin üzerinde çalıştığı bu proje nihayet duyuruldu.
 
       Killers and Thieves adını alacak bu yeni oyunda zenginlerin sefa içinde yaşadığı bir şehirde bulunan bir grup hırsızı yöneteceğiz. Yapımda rastgele oluşturulan insanları alacak, onları eğitecek ve usta birer hırsız veya suikastçi haline getireceğiz. Bu karakterlerin yakalanma ihtimallerinin olduğunu ve yakalandıklarında da gerçek zamanlı olarak hapse gidebileceğini veya ölüm cezasına çarptırılabileceğini belirtelim. Tahmin edebileceğiniz gibi oyunda ölen bir karakteriniz ölü kalıyor. 
 
      Eğer taktik oyunlarını seviyorsanız bazen iki hırsız birden kontrol etmek zorunda kalacağımız Killers and Thieves'i takibe almak isteyebilirsiniz. Bahsettiğimiz bu yapım 2016 yılında PC'ye çıkışını yapacak.
 

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Killers and Thieves Platformlar: PC Geliştirici: Stoic Dağıtıcısı: Bağımsız Tür: Tactical Çıkış Tarihi: Açıklanmadı
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 3 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
LCS 2020 Yaz Mevsimi'nin 5. Haftası Tamamlandı 6 Saat önce Civilization VI: Ethiopia İndirilebilir İçeriği 23 Temmuz'da Çıkacak 13 Temmuz LEGO NES Seti Geliyor 13 Temmuz Çizgi Roman Önerisi: Silver Surfer - Ağıt 13 Temmuz Zula Rekabet Turnuvası’nın 6. Sezonu Başlıyor! 13 Temmuz