The Coma 2: Vicious Sisters 28 Ocak'ta Erken Erişimden Çıkıyor

14.01.2020 18:29 Gazali Çetinkaya

 
Yayıncı Headup Games ve geliştirici Devespresso Games, Kore yapımı hayatta kalma, korku-macera oyunu The Coma 2: Vicious Sisters'ın tam sürümünün 28 Ocak'ta PC için çıkış yapacağını duyurdu.
 
Oyun Kasım 2019'da Steam'de erken erişime açılmıştı ve bu süre boyunca çok sayıda güncelleme aldı. Tam sürüm ile birlikte bir büyük güncelleme daha yayınlanacak ve bu güncelleme ile oyunun verileri sıfırlanacak ve erken erişim sürecinde olmayan yeni sürprizler ve senaryolar eklenecek.
 
The Coma 2: Vicious Sisters'ın ayrıca PlayStation 4, Xbox One ve Switch versiyonları da planlanıyor fakat çıkış tarihi henüz belli değil.

Oyunun tanıtım yazısı:
 

Sehwa Lisesi’nin öğrencisi Mina Park gece yarısı okulunda uyanır.Bir şeylerin eksik olduğunu farketmesi çok uzun sürmez.Akşamlarını ders çalışarak geçirdiği, bir zamanlar tanıdık olan okul karanlık ve kötü bir şey tarafından değiştirilmiş gözüküyor.Kendini öğretmenine benzeyen birinden veya bir şeyden kaçarken bulur.Hayatta kalmak için, Mina okul sınırlarının ötesine ve okulun etrafına riskli bir yolculuk yapmalıdır.Orada; ilginç varlıklarla,gizemli yabancılarla ve sıkıntılı dostlarla karşılaşacak.
 
The Coma 2: Vicious Sisters hikaye odaklı atmosferik bir oyundur.Kendini yamulmuş Sehwa bölgesine sokarken ilginç karakterlerle karşılaş,bulmacaları çöz,açıklayıcı ipuçlarını keşfet,ve acımasız bir psikopata karşı hayatta kalmak için savaş.

En büyük korkularını yatıştırmak zorunda olan kahramanlar,nadiren yarasız geri gelir.Hikaye sırasında,Mina kalıcı hasar alabileceği tehlikeli senaryolarla karşılaşacak.Yaralanmaktan kaçınmak için tehlikeleri önceden tahmin ederek eşyalar yap.

Karanlık Song eskisinden daha korkunç ve güçlü.Ona yakalanmak direkt olarak ölüm anlamına gelebilir.Koşmak ve el feneri kullanmak seni kolay bir hedef yapar.Hayatta kalma zorunluluğun ve keşfin için olan aciliyeti dikkatlice dengelemelisin! 
 
- Karanlık Song’un seni öldürmek için acımasız kovalamasından kork,şimdi yepyeni bir yapay zeka ile.
- Önemli ölüm-kalım durumlarında veya kalıcı yaralanma risklerinde kullanmak için eşyalar yarat.
- Kâbusumsu Sehwa bölgesini ve karanlık sırlarını keşfet.
- Ölümcül karşılaşma ve ızdıraplardan hayatta kalmak için kaynak arayışına çık.
- Önceki ulaşılamaz bölgelere ulaşmak için alet ve geliştirmeleri aç.
- Yakalanmaktan ve ölmekten kaçınmak için saklan.Yerini gizli tutmak için zorlukları geç.
- Canlı, elle çizilmiş oyun içi görseller ve çizgi romanlar. 

 
Fragmanını aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz.

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
The Coma 2: Vicious Sisters Platformlar: PC Geliştirici: Devespresso Games Dağıtıcısı: Headup Games Tür: Adventure Çıkış Tarihi: 28 Ocak 2020
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 2 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Zula’da Süper Lig 6. Sezon Fırtına Gibi Geliyor! 32 Dk önce Microsoft Flight Simulator'ın Bu Videosunda Serinin Gelişimi Gösteriliyor 3 Saat önce Haftalık Dizi ve Film Önerisi 20: Solar Opposites - The Gentlemen 4 Saat önce Eastern Exorcist Steam'de Erken Erişime Açıldı 4 Saat önce Aquaman 2'nin Yönetmeni James Wan, Filmde Korku Ögeleri Olacağını Açıkladı 5 Saat önce