The Council'ın Birinci Bölümü Tüm Platformlarda Ücretsiz

25.03.2020 22:13 Gazali Çetinkaya

 
Yayıncı Focus Home Interactive ve geliştirici Big Bad Wolf, hikaye odaklı macera oyunu The Council'ın birinci bölümü The Mad Ones'ın tüm platformlarda ücretsiz olduğunu duyurdu.

Aşağıdaki bağlantılardan indirebilirsiniz.

PlayStation Store
Xbox Store
Steam
 
Oyun toplamda beş bölümden oluşuyor. Tüm bölümleri satın almak isteyenler için Complete Season şu anda Steam'de %70 indirimle 25,50 TL. Konsollarda indirim yok. PlayStation Store'da 159,00 TL ve Xbox Store'da 105,00 TL.
 
Oyun hakkında:
 

The Council'ın hikayesi 1793'te başlıyor. İngiltere'nin açıklarındaki gizli bir adaya davet edilen gizli topluluk üyesi Louis de Richet rolünü üstlen. Ona Napoleon Bonaparte ve George Washington gibi üst düzey misafirler eşlik ediyor olacak. Bu resepsiyonun tuhaf yapısı, prestijli misafirlerinin de ötesine geçiyor; kendi gizli gündemlerinin peşindeki renkli karakterlerin yanı sıra bir de Richet'nin annesi adada ortadan kayboluyor. 
 
Hikaye macera türüne yenilik getiren oyunda tercihler ve karakter gelişimi gerçek bir önem taşıyor. Önemli kararlar alırken aynı zamanda da hikayenin gidişatını doğrudan etkileyen beceriler geliştir. Kalıcı sonuçlar, seni geri dönüşü olmayan bir yola sokacak. Karanlık sırları olan çekici karakterlerle entrika ve manipülasyonlarla dolu bir hikayeye dal. 

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
The Council Platformlar: PC PS4 XBOX ONE Geliştirici: Big Bad Wolf Dağıtıcısı: Focus Home Interactive Tür: Adventure Çıkış Tarihi: 13 Mart 2018
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 2 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Resident Evil 3 Remake Kaç Saat Sürüyor 03 Nisan Deadpool Fortnite'a Geldi 03 Nisan Symmetry GOG'da Ücretsiz 03 Nisan Valorant Yeni Oynanış Görüntüleri 03 Nisan Xbox Store Bahar İndirimleri 03 Nisan