The Day Before Yeni Oynanış Videosu

28.02.2021 10:15 Gazali Çetinkaya

 
Yayıncı MyTona ve The Wild Eight geliştiricisi Fntastic, The Day Before için iki dakika civarında yeni bir oynanış videosu yayınladı.

Açık dünya hayatta kalma devasa çok oyunculu çevrimiçi oyun The Day Before ilk duyurusuyla oyuncuların dikkatini çekmeyi başarmıştı.
 
The Day Before yiyecek, silah ve araba için birbirlerini öldüren hayatta kalanlar ve zombilerle dolu, pandemi sonrası Amerika'da geçecek. Hiçbir şeyin eskisi gibi olmadığı bu dünyada tek başınıza uyanacak ve hayatta kalmak için cevaplar ve kaynaklar aramaya başlayacaksınız. Kaynak bulmak için terk edilmiş araçları, evleri ve gökdelenleri araştıracak, topladıklarınızı kolonide satabilecek ve diğer oyuncularla iletişim kurabilecek, zombiler ve diğer oyunculara karşı savaşıp yeni dünyanın efsanesi olmaya çalışacaksınız. 
 
2021'in ikinci çeyreğinde PC (Steam) için çıkış yapması planlanıyor.

Oynanış videosunu aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz.

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
The Day Before Platformlar: PC Geliştirici: Fntastic Dağıtıcısı: MyTona Tür: MMO Shooter Çıkış Tarihi: Açıklanmadı
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 22 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Frostpunk Bu Yıl İçinde Mobile Geliyor 08 Mayıs Gearbox Patronu Yeni Borderlands Oyununun Sinyalini Veriyor 08 Mayıs Epic Games, Birinci Parti PlayStation Özel Oyunları için Sony'ye 200 Milyon Dolar Teklif Etmiş 08 Mayıs Sony, Final Fantasy VII Remake Özel Anlaşmasını Uzattı 08 Mayıs Sniper Ghost Warrior Contracts 2 PS5 Versiyonu Ertelendi 07 Mayıs