The Division 2 Üzerinde 1000'den Fazla Kişi Çalışıyor

12.03.2018 22:52 Gazali Çetinkaya

 
   Tom Clancy’s The Division 2 üzerinde dev bir ekip çalışıyor.
 
   Gamereactor'ın projeye yakın kaynaklarından edindiği bilgiye göre, şu anda Tom Clancy’s The Division 2 üzerinde çalışan kişi sayısı 1000'den fazla.
 
   Ubisoft geçtiğimiz hafta Tom Clancy’s The Division 2'yi resmi olarak duyurmuş ve oyunun Massive Entertainment liderliğinde geliştirildiğini ve yapım sürecine Ubisoft Reflections, Red Storm Entertainment, Ubisoft Annecy, Ubisoft Shanghai ve Ubisoft Bucharest stüdyolarının da yardım ettiğini açıklamıştı.  
 
   Tom Clancy’s The Division 2'nin çıkış tarihi ve platformları henüz belli değil. Oyunun tanıtımı haziran ayında düzenlenecek olan E3 2018 etkinliğinde gerçekleştirilecek.

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Tom Clancy’s The Division 2 Platformlar: PC PS4 XBOX ONE Geliştirici: Massive Entertainment Dağıtıcısı: Ubisoft Tür: Action RPG Çıkış Tarihi: Açıklanmadı
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 11 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Dünyanın Sıvı Soğutmalı İlk Belleği XPG SPECTRIX D80 Türkiye’de 20 Haziran Captain Toad: Treasure Tracker Switch ve 3DS Demosu Çıktı 20 Haziran PUBG'nin Üçüncü Haritası Sanhok Bu Cuma Çıkıyor 20 Haziran Limbo ve Inside 28 Haziran'da Switch için Çıkacak 20 Haziran Devil May Cry 5 Gamescom 2018'de Oynanabilir Olacak 20 Haziran