The Elder Scrolls Online: Deadlands DLC'si PC'de Yayınlandı

02.11.2021 13:34 Mehmet Tandoğan

 
 
The Elder Scrolls Online'ın yıl boyu süren “Oblivion Kapıları” hikâyesinin son DLC'sini yayınlamanın heyecanını yaşıyoruz. The Elder Scrolls Online: Deadlands PC/MAC ve Stadia oyuncuları için şimdi oynanabilir. Yeni DLC Xbox Series X|S, Xbox One, PlayStation 5 ve PlayStation 4 platformları için 16 Kasım'da çıkacak.
 
 
“Oblivion Kapıları” yıl boyu süren macerası yakıcı bir şekilde sonuçlanıyor. Oyuncular 20 saatlik bu aksiyon dolu finalde yeni dünyaları keşfedip alışılmadık müttefiklerle tanışarak, Dagon'un Nirn'e hükmetme planlarına engel olmalıdır. DLC hem Deadlands DLC'sindeki hem de Blackwood Bölümündeki hikâyeleri tamamlayarak açılan yeni görevler sunuyor.

The Elder Scrolls IV: Oblivion oynayanlar, BGS klasiği olan oyundan bazı Deadlands bölümlerini hatırlayacaktır. Fakat The Burn, The Sever ve Fargrave olarak bilinen çöl metropolünde sizi bekleyen sürükleyici yeni bölgeler de var. Erimiş nehirlerden hırçın fırtınalara ve canlı ticaret şehrine kadar uzanan bu yeni bölgeler, The Elder Scrolls hikâyesini yeni yönlere doğru genişleterek en sıkı Elder Scrolls hayranının bile hayal gücüne hitap edecek.
 
 

Deadlands, ayrıca oyuncuların Homestead'lerinden özel karakter dizilimlerini hızlıca değiştirmelerini sağlayan yeni Armory sistemi ile geliyor. Oyuncular, Crown Store'dan mobilya eşyası Armory Station'ı ücretsiz alabilir ve karakterlerinin eşsiz dizilimlerini kaydetmek, yüklemek veya özelleştirmek için evlerinden herhangi birine yerleştirebilir.
 
Deadlands oyun paketi, oyun içi Crown Store'dan satın alınabilir ve bu paket ESO Plus aboneliğine ücretsiz olarak dahildir. Yeni DLC, PC/MAC ve Stadia için şimdi oynanabilir ve Xbox Series X|S, Xbox One, Xbox Game Pass, PlayStation 5 ve PlayStation 4 platformları için 16 Kasım'da çıkacak. 32. Güncelleme yama notlarının tamamı için resmi forumlarımıza göz atmayı unutmayın. 
 
basın bülteni 

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
The Elder Scrolls Online: Deadlands Platformlar: ÇOKLU PLATFORM Geliştirici: Zenimax Online Studio Dağıtıcısı: Bethesda Tür: Rol Yapma Oyunu (Ryo) Çıkış Tarihi: 16 Kasım 2021
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 3 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Diablo III 65 Milyon Oyuncuya Ulaştı 1 Saat önce Korku Oyunu The Chant Sonbaharda Çıkış Yapacak 1 Saat önce Platform Oyunu MultiVersus için Sinematik Fragman Yayınlandı 4 Saat önce Yeni PlayStation Plus Kütüphanesine Dahil Olan Oyunlar Açıklandı 4 Saat önce Türkiye Oyun Sektörü Büyümeye Devam Ediyor 7 Saat önce