The King of Fighters XV için Angel Fragmanı Yayınlandı

25.11.2021 12:28 Mehmet Tandoğan

 
 
SNK, The King of Fighters XV için oynanabilir karakter Angel'ı (Miki Ogura tarafından seslendirilmekte) tanıtan yeni bir fragman yayınladı.
 
Çıkışta toplamda 39 oynanabilir dövüşçü

Klasik popüler karakterler, ölümden geri dönen kahramanlar ve kötü karakterler, yeni meydan okuyanlar ve çok daha fazlası! KOF tarihinin en muhteşem rüya karşılaşması başlamak üzere!

KOF'ın öyküsü zirveye çıkıyor

En güncel KOF Destanı, Hikâye Modunda (Story Mode) önceki oyunda kaldığı yerden devam ediyor. Bu sefer hikâye çok yoğun tempolu bir zirveye yaklaşıyor.
 
The King of Fighters XV, 17 Şubat 2022'de PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4 ve PC (Steam, Epic Games Store ve Microsoft Store üzerinden) için çıkacak. 
 
Steam sayfası
 
https://store.steampowered.com/app/1498570/THE_KING_OF_FIGHTERS_XV/
 
Fragman videosu
 
 

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
The King of Fighters XV Platformlar: PC Geliştirici: SNK CORPORATION Dağıtıcısı: SNK CORPORATION Tür: Dövüş Çıkış Tarihi: Açıklanmadı
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 1 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Riot Games, All-Star Etkinliğini İptal Ettiğini Duyurdu! 02 Aralık Crimson Desert'ın Oynanış Videosu Sızdırıldı 02 Aralık DNF Duel - Grappler Fragmanı 02 Aralık Psikolojik Hayatta Kalma Oyunu Aftermath Duyuruldu 02 Aralık Solar Ash Çıkış Fragmanı 02 Aralık