The Last of Us 2'nin Remastered Sürümü Sızdırıldı! PC'ye Geliyor mu?

07.10.2023 17:15 Mehmet Tandoğan

 
 
Naughty Dog ekibinde yer alan baş sanatçı, The Last of Us 2'nin potansiyel bir Rmastered sürümünü sızdırmış durumda. LinkedIn sayfasına göre sanatçı, The Last of Us 2 Remastered'ın prodüksiyonunu denetlemekten sorumlu.
 
Yeni bir Remastered sürüm ilerleyen süreçte gelebilir
 
 
 
Tüm söylentilerde olduğu gibi bu sürüm hakkında da elbette beklentileri düşük tutmakta fayda var. Ortaya çıkan bilgilere göre bu bir sızıntı veya yazım hatası olabilir. Hatta belki de sanatçı The Last of Us Part 1'in Remastered sürümünü bile kastetmiş olabilir. Konu hakkındaki görseli aşağıya bırakıyorum.
 
 
 
Söylentiler ve bilgiler sadece bununlar sınırlı kalmıyor aynı zamanda The Last of Us 2 Remastered'ın HBO tarafından yayınlanan dizinin (TLOU) ikinci sezonuyla beraber yayınlanacağı belirtiliyor. Eğer durum böyleyse büyük ihtimalle 2025 yılında bu yeni sürümü göreceğiz. Diğer taraftan The Last of Us 2 halihazırda PS5'te oynanabilir durumda olduğundan PC'ye de çıkış yapacağını varsayabiliriz.

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
The Last of Us Part II Platformlar: PS4 Geliştirici: Naughty Dog Dağıtıcısı: Sony Computer Entertainment Tür: Aksiyon-Macera Çıkış Tarihi: 19 Haziran 2020
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 15 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Ödül Kazanan Ritimli Aksiyon Oyunu Hi-Fi RUSH, 19 Mart'ta PlayStation 5'e Geliyor 22 Şubat Sea of Thieves'in PS5 Çıkış Tarihi Açıklandı 22 Şubat Prison Architect 2 Ertelendi: İşte Yeni Tarih 22 Şubat Grounded PS4, PS5 ve Switch'e Geliyor 22 Şubat Contra: Operation Galuga 12 Mart'ta Çıkıyor 22 Şubat
Forumdan Konular
DH'den Haberler