The Last of Us Dizisinde Direkt Olarak Oyundan Alınan Şok Edici Bir Sahne Olacak

12.08.2020 12:27 Özgür Eroğlu

 
PlayStation'ın ve oyun dünyasının popüler oyun serilerinden biri olan The Last of Us'ın dizisi HBO için geliştirme aşamasında.
 
Dizinin yaratıcılığını yapan Craig Mazin, geçtiğimiz günlerde verdiği bir röportajda dizi ile ilgili bir haber paylaştı. Söylediğine göre dizi, direkt olarak oyundan alınmış şok edici bir sahne içerecekmiş. Hepinizin aklına hemen birkaç tane sahne gelmiştir sanırım.
 
Geçtiğimiz haftalarda da Craig Mazin, oyuna sadık kalacaklarını ve sadece biraz genişleteceklerini açıklamıştı. Bu açıklamadan sonra da diyebiliriz ki dizi de aynı oyun gibi yer yer bizi ağlatacak.
 
The Last of Us dizisi için şu an net bir yayın tarihi yok. Dizinin yapımcılığını ve senaristliğini, Naughty Dog'un kreatif direktörü Neil Druckmann ve Chernobyl dizisinin yaratıcısı Craig Mazin birlikte üstlenecek. Müziklerini yine oyundaki müzikleri yapan Gustavo Santaolalla yapacak.
 

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
The Last of Us Dizisi Platformlar: PC Geliştirici: Naughty Dog Dağıtıcısı: HBO Tür: Aksiyon-Macera Çıkış Tarihi: Açıklanmadı
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 14 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
EA, Seattle'da Yeni Stüdyo Açıyor 19 Ekim Sherlock Holmes: Chapter One için Yeni Oynanış Fragmanı Yayınlandı 19 Ekim Xbox Game Pass'e Ekim Ayı Sonunda Gelecek Oyunlar 19 Ekim 150.000 Dolar Ödül Havuzlu PUBG MOBILE Pro League Türkiye 2. Sezon Heyecanı Sürüyor 19 Ekim Babylon’s Fall Kapalı Beta Özel Yayını 23 Ekim'de Yapılacak 19 Ekim