The Last of Us Part II Sanat Kitabı Ön Siparişe Açıldı, Haziran'da Çıkacak

30.01.2020 14:52 Gazali Çetinkaya

 
Naughty Dog, The Last of Us Part II'nin resmi sanat kitabı The Art of the Last of Us Part 2'yi Amazon üzerinde ön siparişe açtı.
 
200 sayfa sanatsal görsel ve oyunun yapımıyla ilgili bilgiler içerecek kitap Dark Horse Books tarafından yayınlanacak ve üç ayrı versiyona sahip olacak: Deluxe ($89.99), Hardcover ($35.99 ve Kindle ($23.59).
 
Deluxe sürüm yeni bir kapak, kitap kabı ve litografa sahip. Hardcover fiziksel format ve Kindle dijital formattan satışa sunulan sürümleri.
 
The Last of Us Part II sanat kitabı 16 Haziran 2020'de çıkacak. Aşağıdaki bağlantılardan Amazon sayfalarına göz atabilirsiniz.
 
Deluxe
Hardcover
Kindle 

Oyun 29 Mayıs 2020'de Türkçe dublaj ve altyazı seçenekleriyle PlayStation 4 için çıkacak.

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
The Last of Us Part II Platformlar: PS4 Geliştirici: Naughty Dog Dağıtıcısı: Sony Computer Entertainment Tür: Aksiyon-Macera Çıkış Tarihi: 19 Haziran 2020
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 2 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Cook, Serve, Delicious! 3?! 14 Ekim'de Erken Erişimden Çıkıyor ve Konsollara da Geliyor 30 Eylül Altın Joystick Ödülleri Adayları Duyuruldu, Oy Kullanabilirsiniz 30 Eylül Galatasaray ve InGame Group, İş Birliği Anlaşması İmzaladı 30 Eylül Sandman Dizisinin Başrolü İçin En Güçlü Aday Tom Sturridge 30 Eylül Call of Duty: Black Ops Cold War – Zombi Moduna İlk Bakış 30 Eylül