The Legend of Zelda: Link’s Awakening ve Luigi’s Mansion 3 Gamescom 2019 Oynanış Videosu

21.08.2019 20:56 Gazali Çetinkaya

Nintendo, Switch'in merakla beklenen iki oyunu The Legend of Zelda: Link’s Awakening ve Luigi’s Mansion 3'ten 30'ar dakikalık oynanış videoları paylaştı.
 
The Legend of Zelda: Link’s Awakening
 
 
Orijinali 26 yıl önce Game Boy sistemi için çıkış yapan ve Legend of Zelda serisinin en çok sevilen oyunlarından biri olan Link's Awakening geri dönüyor. Bu modern yeniden canlandırmada oyuncular tehlikeli bir macerada Link'e rehberlik etmek için gizemli Koholint adasını seyahat edecekler.

Çıkış tarihi: 20 Eylül
 
Luigi’s Mansion 3 
 
 
 
Luigi’s Mansion 3'te Luigi, Mario, Peach ve Toad lüks bir otele davet ediliyor fakat King Boo'nun bunu Mario ve arkadaşlarını yakalamak için planladığı ortaya çıkınca rüya aniden kabusa dönüşüyor. Professor E. Gadd'in yardımıyla birlikte bir kez daha isteksiz ve korkak kahraman Luigi oteli hayaletlerden temizleyip arkadaşlarını kurtarmaya çalışıyor. Bu kez yanında yeni özelliklere sahip Poltergust G-00 elektrikli süpürgesi ve Gooigi var.  

Çıkış tarihi: 31 Ekim

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Nintendo Switch Platformlar: Geliştirici: Nintendo Dağıtıcısı: Nintendo Tür: Entertainment Çıkış Tarihi: 3 Mart 2017
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 3 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
League of Legends: Wild Rift Mobil ve Konsol için Duyuruldu 24 Dk önce Wolfeinstein Serisi Steam'de İndirimde 5 Saat önce Disco Elysium PC için Çıktı 5 Saat önce GTA 5'teki Trevor'ı Oynayan Aktör, GTA 6'nın Çıkış Tarihi Hakkında Konuştu 6 Saat önce Worlds 2019 Grup Aşaması 4. Gün Karşılaşmaları Tamamlandı! 15 Ekim