The Legend of Zelda: The Wind Waker, Wii U Yolunda

23.01.2013 18:40 Tunahan Başol


     Geçtiğimiz saatlerde gerçekleştirilen Nintendo Direct sunumunda, Wii U sahiplerini çok sevindirecek bir duyuru yapıldı. İlk olarak GameCube ekranlarında karşılaştığımız The Legend of Zelda: The Wind Waker, yenilenmiş yüzüyle Wii U ekranlarında boy gösterecek!
 
     2013 yılının sonbahar aylarında çıkacağı söylenen yapım, yenilenmiş sanatsal görünüşü, HD grafikler ve Wii U kontrolcüsüne özel içeriklerle geleceği söyleniyor. Ayrıca bu sefer Miiverse entegrasyonu da olacak.
 
      Aşağıda bulabileceğiniz videonun ilk dakikalarında Wii U duyurusu sırasında da karşımıza çıkan yeni Zelda hakkında bazı bilgilere yer veriliyor. Bu bilgiler arasında yeni Zelda oyununda düşünülen yeniliklere değinilmiş. Daha sonrasında ise Wind Waker'ın Wii U üzerindeki teknik değişimlerine yer verilmiş. 
 
      Ayrıca oyunun Wii U için yapılan bu yeni sürümü konsolun bazı belli başlı özelliklerini de kullanacak. Mesela oyunu dilerseniz televizyonunuzda, dilerseniz de sadece kontrolcü üzerinde yer alan ekran üzerinden oynayabileceksiniz.
 
Not: Oyun, videoda 1:39'dan sonra görünüyor.

Yeni Ekran Görüntüleri
İlgili İçerik Oyunun Künyesi
The Legend of Zelda: The Wind Waker HD Platformlar: Wii U Geliştirici: Nintendo Dağıtıcısı: Nintendo Tür: Adventure Çıkış Tarihi: 4 Ekim 2013
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 8 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Humble Bundle ‘Stardock Strateji’ Paketi 4 Saat önce Sıra Tabanlı Strateji Oyunu 1971 Project Heliosis 9 Haziran'da Çıkacak 4 Saat önce Cannibal PS4, Xbox One, Switch, PC ve Mobil için Duyuruldu 4 Saat önce Danger Scavenger 2020'nin İkinci Çeyreğinde PC, 2020'nin Dördüncü Çeyreğinde Konsollar için Çıkacak 08 Nisan The Elder Scrolls Online: Greymoor Genişlemesi Bir Hafta Ertelendi 08 Nisan