The Orange Box 10 Yaşında!

11.10.2017 17:36 Tunahan Safdır

 
     Tarihler 9 Ekim 2007'yi gösterdiğinde Team Fortress 2 oyun dünyasındaki yerini almıştı. Tıpkı aynı gün çıkış yapan ve oldukça ses getirecek olan Portal gibi. Hatta hemen ertesi gün gelen Half-Life 2: Episode Two gibi.
 
     İşte bu 3 oyunu bir pakette toplayan ve yanına Half-Life 2 ile Episode One'ı ekleyen The Orange Box bundan tam 10 yıl önce bugün satışa sunuldu. Team Fortress resmi sitesinden 10. yıla özel yapılan açıklamada Team Fortress 2'ye dair istatistikler de paylaşıldı.
 
     Buna göre geçtiğimiz 10 yılda 624 güncelleme, 100'den fazla harita, 60 milyar öldürme, 20 trilyon hasar, 6 milyar yaratılan eşya, 2 milyar headshot gibi devasa değerler elde edilmiş durumda.
 
     Tabi bize göre hepsinden daha önemlisi 10 yıldır Half-Life'dan ses soluk çıkmaması. Her yıl tükenen umutlar kimileri için bitmiş durumda. Ancak yine de böyle başarılı oyunlarla bizleri buluşturan Valve'i tebrik etmek gerek.
 

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Team Fortress 2 Platformlar: PC PS3 XBOX 360 Geliştirici: Valve Dağıtıcısı: Valve Tür: MMO-FPS Çıkış Tarihi: 10 Ekim 2007
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 11 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Yakuza: Kiwami 2 Bu Ay Sonunda Xbox One, Windows 10 ve Xbox Game Pass'e Geliyor 9 Dk önce Watch Dogs: Legion'da Jacob Frye'ın Soyundan Gelen Bir Karakter Olarak Oynayabileceksiniz 25 Dk önce Assassin's Creed Valhalla'da Erkek ve Kadın Eivor Arasında İstediğiniz Zaman Geçiş Yapabileceksiniz 49 Dk önce Death Stranding PC Çıkış Fragmanı 1 Saat önce Ghost of Tsushima Çıkış Fragmanı 1 Saat önce