The Outer Worlds 1.1.1.0 Güncellemesi Önümüzdeki Hafta Yayınlanacak

08.11.2019 09:10 Gazali Çetinkaya

 
Obsidian Entertainment, The Outer Worlds versiyon 1.1.1.0 güncellemesinin şu anda test aşamasında olduğunu ve önümüzdeki hafta içinde yayınlanmasının planlandığını duyurdu.
 
Güncelleme notları:
 
- Tartarus'taki çökme sorunu düzeltildi.
- Altyazıların yazı tipi boyutu arttırıldı.
- PlayStation 4'te rastgele ortaya çıkan boğuk ses efektleri sorunu düzeltildi.
- Partinizdeki karakterlerin 'companion' görevleri sırasında ölmesi sonucunda görevin başarısız sayılması sorunu düzeltildi. Bu görevler artık aktif ve tekrar yapılabilir.
- Radio Free Monarch ana görevini tamamlayamama sorunu düzeltildi.
- Not the Best Choice kupasının açılmama sorunu düzeltildi. 
 
Buna ek olarak, Take-Two Interactive oyunun satışlarından memnun olduklarını ve beklentilerini aştıklarını belirtti. Oyunun Switch versiyonu için çıkış aralığı verildi. 1 Ocak - 31 Mart 2020 arasında çıkışını gerçekleştirecek.
 
Tek oyunculu birinci şahıs bilim kurgu rol yapma oyunu The Outer Worlds şu anda PlayStation 4, Xbox One ve PC üzerinde ulaşılabilir durumda. Konsol ve PC'de Xbox Game Pass'e dahil.

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
The Outer Worlds Platformlar: PC PS4 XBOX ONE Geliştirici: Obsidian Entertainment Dağıtıcısı: Private Division Tür: RPG Çıkış Tarihi: Açıklanmadı
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 3 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Assassin's Creed Valhalla'nın Çıkış Tarihi Sızdı 15 Dk önce Devolver Digital ve Flying Wild Hog'un Yeni Oyunu Devolverland Expo Ücretsiz Olarak PC için Çıktı 37 Dk önce Serious Sam 4 Oynanış Fragmanı 1 Saat önce Carrion 23 Temmuz'da Xbox One, Switch ve PC için Çıkacak 1 Saat önce Shadow Warrior 3 Oynanış Fragmanı 1 Saat önce