The Outer Worlds DLC'si 2020 Yılında Gelecek

14.12.2019 15:18 Özgür Eroğlu

 
Yayıncılığını Private Division'ın yaptığı, geliştiriciliğini ise Obsidian Entertainment'ın yaptığı yılın başarılı yapımlarından olan rol yapma oyunu The Outer Worlds'ün DLC'si sessizce onaylandı.
 
Ekim 2019 tarihinde çıkan The Outer Worlds geçtiğimiz gün düzenlenen The Game Awards etkinliğinde adaylığı bulunuyordu ve geliştirici stüdyo bu durum için oyunculara teşekkür ettiği bir mesaj paylaştı. Mesajın  içinde dikkat çeken nokta ise, The Outer Worlds hikayesinin bitmediği ve 2020 yılında DLC geleceğiydi.
 
Bazı kötü yanları olsa da The Outer Worlds kesinlikle bu yılın en iyilerinden birisiydi. The Outer Worlds şu anda PlayStation 4, Xbox One ve PC için ulaşılabilir durumda. 
 

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
The Outer Worlds Platformlar: PC PS4 XBOX ONE Geliştirici: Obsidian Entertainment Dağıtıcısı: Private Division Tür: RPG Çıkış Tarihi: Açıklanmadı
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 1 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Haftanın Öne Çıkan Haberleri (3 Ağustos – 9 Ağustos) 6 Saat önce Yeni Momodora Oyunu Duyuruldu 08 Ağustos Fall Guys Kısa Sürede Popüler Olmayı Başardı 08 Ağustos Haftalık Dizi ve Film Önerisi 19: The IT Crowd - Swiss Army Man 08 Ağustos Korku Dizisi Lovecraft Country'nin İnceleme Puanları Paylaşıldı 08 Ağustos