The Outer Worlds DLC'si 2020 Yılında Gelecek

14.12.2019 15:18 Özgür Eroğlu

 
Yayıncılığını Private Division'ın yaptığı, geliştiriciliğini ise Obsidian Entertainment'ın yaptığı yılın başarılı yapımlarından olan rol yapma oyunu The Outer Worlds'ün DLC'si sessizce onaylandı.
 
Ekim 2019 tarihinde çıkan The Outer Worlds geçtiğimiz gün düzenlenen The Game Awards etkinliğinde adaylığı bulunuyordu ve geliştirici stüdyo bu durum için oyunculara teşekkür ettiği bir mesaj paylaştı. Mesajın  içinde dikkat çeken nokta ise, The Outer Worlds hikayesinin bitmediği ve 2020 yılında DLC geleceğiydi.
 
Bazı kötü yanları olsa da The Outer Worlds kesinlikle bu yılın en iyilerinden birisiydi. The Outer Worlds şu anda PlayStation 4, Xbox One ve PC için ulaşılabilir durumda. 
 

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
The Outer Worlds Platformlar: PC PS4 XBOX ONE Geliştirici: Obsidian Entertainment Dağıtıcısı: Private Division Tür: RPG Çıkış Tarihi: Açıklanmadı
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 1 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Disintegration Beta Fragmanı 21 Dk önce Snack World: The Dungeon Crawl için Yeni Fragman Yayınlandı 31 Dk önce Death and Taxes'ın Demosu Steam'de Yayınlandı 1 Saat önce DreamLeague Season 13: The Leipzig Major'da Playoff Karşılaşmaları Belirlendi! 1 Saat önce Baba, Xbox Adaptive Kontrolcüsünü Kullanarak Kızının Switch'te Oyun Oynayabilmesini Sağladı 2 Saat önce