The Outer Worlds Nintendo Switch Versiyonundan Yeni Ekran Görüntüleri

22.05.2020 22:43 Gazali Çetinkaya

 
Yayıncı Private Division ve geliştiriciler Obsidian Entertainment ile Virtuos Games, rol yapma oyunu The Outer Worlds'ün Switch versiyonundan yeni ekran görüntüleri paylaştı.
 
The Outer Worlds 5 Haziran'da Switch için çıkacak. Nintendo eShop'ta $59.99 fiyattan ön siparişte.
 
Oyun ilk olarak 25 Ekim 2019'da PlayStation 4, Xbox One ve PC için çıkmıştı. 2.5 milyon adet satmayı başardı.
 
Fallout: New Vegas, Pillars of Eternity ve Star Wars: Knights of the Old Republic II: The Sith Lords ile tanıdığımız Obsidian Entertainment tarafından geliştirilen The Outer Worlds yepyeni bir tek oyunculu birinci şahıs bilim kurgu rol yapma oyunu.
 
Galaksinin en uç noktasına gönderilen kayıp bir koloni gemisinde yıllar sonra uyanıyorsunuz ve kendinizi Halcyon kolonisini yok etmekle tehdit eden derin bir komplonun ortasında buluyorsunuz. Uzayın en uzak noktalarını keşfederken güç için mücadele eden çeşitli birliklerle karşılaşacak, olmaya karar verdiğiniz karakteriniz oyuncu tarafından şekillendirilen hikayenin nasıl devam edeceğini belirleyecek. Koloni için yönetimin uyguladığı denklemde planlanmamış değişken sizsiniz.
 
Ekran görüntüleri:
 
 
 
 
 
 
 

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Nintendo Switch Platformlar: Geliştirici: Nintendo Dağıtıcısı: Nintendo Tür: Entertainment Çıkış Tarihi: 3 Mart 2017
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 18 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
DreamHack Masters 2020 Bahar Turnuvasında Grup Aşaması Tamamlandı 1 Saat önce Astralis Yeni Oyuncusu Duyurdu 2 Saat önce Riot Games, Twitch Rivals Aracılığıyla Düzenlenecek İlk Profesyonel Valorant Turnuvasını Duyurdu 3 Saat önce 2020 Sezon Ortası Kupası'nın Şampiyonu Top Esports Oldu! 6 Saat önce Haftanın Öne Çıkan Haberleri (25 Mayıs - 31 Mayıs) 11 Saat önce