The Sims 4'ü 30 Milyondan Fazla Oyuncu Oynadı

01.08.2020 12:54 Gazali Çetinkaya

 
Electronic Arts, yaşam simülasyonu oyunu The Sims 4'ün 30 milyondan fazla oyuncu tarafından oynandığını duyurdu.

2021 mali yılının ilk çeyreğinde (1 Nisan-30 Haziran tarihleri arasında) günlük, haftalık ve aylık aktif oyuncu sayısı, önceki mali yılların aynı çeyreğine kıyasla rekor kırdı.

Oyun ve indirilebilir içeriklerden elde edilen gelir bir önceki mali yılın aynı çeyreğine kıyasla %110 arttı.
 
2020'nin başında paylaşılan raporda oyuncu sayısının 20 milyon olduğu açıklanmıştı. Şubat'ta PlayStation Plus abonelerine ücretsiz olarak verilmesi ve Haziran'da Steam'e gelmesi bu artışta büyük rol oynadı. 
 
The Sims 4 ilk olarak Eylül 2014'te çıkışını gerçekleştirmişti. Şu anda PlayStation 4, Xbox One ve PC (Origin & Steam) üzerinde ulaşılabilir durumda. Ayrıca EA Access ve Origin Access'e dahil.

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
The Sims 4 Platformlar: PC PS4 XBOX ONE Geliştirici: Maxis Dağıtıcısı: Electronic Arts Tür: Simülasyon Çıkış Tarihi: 4 Eylül 2014
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 0 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi 2020'de Playoff Eşleşmeleri Belirlendi! 1 Saat önce Take-Two Mevcut Nesilden Başka Oyunlarını da Yeni Nesil Konsollara Getirmeyi Planlıyor 1 Saat önce Red Dead Online Güncellemesi Yeni Efsanevi Timsahlar ve Daha Fazlasını Getiriyor 04 Ağustos Baldur's Gate 3 Erken Erişim Tarihi Ağustos Ayı Sonrasına Ertelendi 04 Ağustos The New Mutants Filminden Yeni Bir Teaser Paylaşıldı 04 Ağustos