The Witcher Dizisinden 3 Yeni Poster Paylaşıldı

06.12.2019 01:33 Özgür Eroğlu

Netflix tarafından yapılan The Witcher dizisinden 3 yeni poster paylaşıldı. Dizinin yayın tarihine yaklaştıkça paylaşımlar da artmaya başladı. 
 
Posterlerde ise ana karakterlerden Geralt, Ciri ve Yennefer'ı görüyoruz. Diziye dair daha öncesinde paylaşılan ve bundan sonra paylaşılacak olan tüm haberleri buradan takip edebilirsiniz.
 
The Witcher, Netflix üzerinden 20 Aralık'ta yayınlanacak. Dizinin en son ilk bölümünden bir savaş sahnesi paylaşılmıştı. Bahsi geçen posterleri aşağıda bulabilirsiniz.
 
 
 
 

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
The Witcher TV Series Platformlar: PC Geliştirici: CDProjekt Dağıtıcısı: CD Projekt RED Tür: RPG Çıkış Tarihi: 20 Aralık 2019
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 16 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Halo: Combat Evolved Anniversary'nin PC Betası Şubat Ayında Başlıyor 1 Saat önce Faster Than Light'ın "Başarımlar" Listesi 7 Yıl Sonra Steam'e Eklendi 2 Saat önce Xenoblade Chronicles Definitive Edition'ın Çıkış Tarihi Bu Sefer de Başka Bir Sitede Gözüktü 2 Saat önce DOOM Eternal Yeni Oynanış Videoları 2 Saat önce Commandos 2 HD Remaster ve Praetorians HD Remaster Ekran Görüntüleri 2 Saat önce