The Witcher: Nightmare of the Wolf Filmi Listelendi

22.01.2020 15:23 Özgür Eroğlu

 
1 ay önce Netflix'in The Witcher'ın dizisi yayınlandı ve güzel bir başarı elde etti. Dizi yayınlanmadan önce de The Witcher'ın animasyonunun yapıldığına dair söylentiler çıkmıştı. Şimdi ise The Witcher: Nightmare of the Wolf isimli bir film Writers Guild of America'da listelendi.
 
Redanian Intelligence'ın raporuna göre The Witcher: Nightmare of the Wolf isimli bir film gelecek ve yazarı da Beau DeMayo olacak. Beau DeMayo daha önce The Witcher dizisinin üçüncü bölümünün senaryosunu yazmıştı. Daha öncesinde ise The Originals isimli dizide senaristlik yapmıştı.
 
Resmi bir açıklama henüz yapılmasa da The Witcher: Nightmare of the Wolf büyük ihtimalle bir animasyon filmi olacak. Bu konuda da daha önce söylentiler çıkmıştı ve birinci sezon ile ikinci sezonun arasındaki olayları konu alacağı söylenmişti. 
 
Eğer bilgiler doğru ise yakın zamanda resmi bir açıklama yapılacaktır. Dizinin ikinci sezonu ise 2021 yılında yayınlanacak.
 

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
The Witcher TV Series Platformlar: PC Geliştirici: CDProjekt Dağıtıcısı: CD Projekt RED Tür: RPG Çıkış Tarihi: 20 Aralık 2019
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 3 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Ant-Man 3'ün Yazarı, Rick and Morty'nin Yazarlarından Jeff Loveness Olacak 5 Saat önce Indiana Jones 5 de Ertelendi 5 Saat önce Saints Row: The Third Remastered PS4, Xbox One ve PC için Derecelendirildi 8 Saat önce Haftanın Öne Çıkan Haberleri (30 Mart - 5 Nisan) 8 Saat önce Rocksmith için Başka DLC Çıkmayacak, Ubisoft Yeni Bir Projeye Odaklanıyor 8 Saat önce