This Is the Police 2 için İlk Oynanış Fragmanı Yayınlandı

16.04.2018 18:20 Gazali Çetinkaya

 
   THQ Nordic ve geliştirici Weappy Studio yönetim/macera oyunu This Is the Police 2'nin ilk oynanış fragmanını yayınladı. Yayınlanan bu bir dakika civarındaki oynanış fragmanında sıra tabanlı savaş sistemi gösteriliyor.
 

Oyuncular Sarah Hamilton tarafından seslendirilen Lilly Reed adlı bir şerifin rolünü üstlenecek. Astları genç bir kadından emir almaya alışkın olmayan kaba erkekler olsa da Lilly Reed düzen ve barışı korumak zorundadır. Ancak Sharpwood kasabasına Warren Nash adlı bir yabancı geldiğinde her şey değişir ve Warren Nash'in kasabaya ne getireceği bilinmemektedir: kurtuluş ya da yıkım.
 
   This Is the Police 2 bu yılın sonlarında PlayStation 4, Xbox One, Switch ve PC (Steam ve GOG) platformları için çıkış yapacak.

   Fragmanı aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz. 

İlgili İçerik Yorumlar 0 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Xbox Live Gold Nisan 2019 Oyunları 4 Saat önce Metro Exodus için Büyük Bir Güncelleme Yayınlandı 6 Saat önce Ubisoft Just Dance 2019 Dünya Kupası'nın Final Detaylarını Paylaştı 7 Saat önce PlayStation VR Satışları 4.2 Milyonu Aştı, Yeni Oyun Duyuruları Yapıldı 9 Saat önce RAGE 2, Wolfenstein: Youngblood, Fallout 76 ve DOOM Eternal Steam'e Gelecek 10 Saat önce