Titanfall Online İptal Edildi

09.07.2018 22:58 Gazali Çetinkaya

 
   Geçtiğimiz yıl Electronic Arts ve Nexon Güney Kore pazarını hedef alan Titanfall Online'ı duyurmuştu ve bugün de oyunun iptal edildiği açıklandı.

   Game Focus'un haberine göre, oyunun geliştirme süreci üç yılı aştı ve sınırlı oyuncu ile yapılan oyun testleri iki tarafı da pek memnun etmedi ve Nexon online oyun pazarının değiştiğini düşünerek Titanfall Online'ı iptal etti.
 
   "Nexon ve Electronic Arts'ın Titanfall Online'ı iptal etme kararı aldıkları doğrudur. Yapılan pek çok müzakereden sonra, geliştirme kaynaklarının başka bir projeye yeniden tahsis edilmesinin şirket için daha iyi olacağına karar verildi." dedi Game Focus'a konuşan Nexon temsilcisi.
 
   Titanfall serisinin geliştiricisi Respawn Entertainment şu anda üç proje üzerinde çalışıyor. Bunlar üçüncü şahıs aksiyon macera oyunu Star Wars Jedi: Fallen Order, Oculus Rift VR için gerçekçi bir savaş oyunu ve yeni bir Titanfall oyunu. 

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Titanfall 2 Platformlar: PC PS4 XBOX ONE Geliştirici: Respawn Entertainment Dağıtıcısı: Electronic Arts Tür: FPS Çıkış Tarihi: 28 Ekim 2016
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 3 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
VFŞL 2019 Kış Mevsimi 5. Haftası Birinci Gün Karşılaşmaları Oynandı! 40 Dk önce IEM Katowice 2019 Ana Elemeleri'nin 3. Gün Karşılaşmaları Tamamlandı 16 Şubat Hard West Switch'e Geliyor 15 Şubat Resident Evil 2'ye ‘The Ghost Survivors’ Modu Eklendi 15 Şubat Hollow Knight: Silksong İlk Oyunun Kickstarter Destekçilerine Ücretsiz Verilecek 15 Şubat