Tom Hanks'in Yeni Filmi "Greyhound" Apple TV+'ta Yayınlanacak

20.05.2020 12:27 Özgür Eroğlu

 
Korobavirüsün ilk günlerinde virüse yakalandığını açıklayan ve sonrasında iyileşen başarılı oyuncu Tom Hanks'in yeni filmi Greyhound'un beyaz perdede yayınlanmayacağı açıklandı.
 
C.S. Forester'ın kitabından uyarlanan ve senaryosunu Tom Hanks'in yazdığı İkinci Dünya Savaşı temalı filmin sinemaları es geçeceği ve direkt olarak Apple TV+'da yayınlanacağı açıklandı. Filmin vizyon tarihi şu an için belli değil, ancak bu yıl içinde yayınlanması bekleniyor.
 
Filmin yönetmenliğini Aaron Schneider üstleniyor. Filmin oyuncuları arasında ise Tom Hanks, Elisabeth Shue, Stephen Graham ve Karl Glusman gibi isimler bulunuyor.
 

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Film Haberleri Platformlar: PC Geliştirici: Bölüm Sonu Canavarı Dağıtıcısı: Bölüm Sonu Canavarı Tür: Action Çıkış Tarihi: Açıklanmadı
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 1 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Cook, Serve, Delicious! 3?! 14 Ekim'de Erken Erişimden Çıkıyor ve Konsollara da Geliyor 30 Eylül Altın Joystick Ödülleri Adayları Duyuruldu, Oy Kullanabilirsiniz 30 Eylül Galatasaray ve InGame Group, İş Birliği Anlaşması İmzaladı 30 Eylül Sandman Dizisinin Başrolü İçin En Güçlü Aday Tom Sturridge 30 Eylül Call of Duty: Black Ops Cold War – Zombi Moduna İlk Bakış 30 Eylül