Tools Up! Yayınlandı, Çıkış Fragmanı Paylaşıldı

03.12.2019 01:10 Özgür Eroğlu

 
Yayıncılığını All In! Games'in yaptığı, geliştiriciliğini ise The Knights of Unity'nin yaptığı, dört oyunculu yerel co-op üstten görünümlü ev yenileme oyunu Tools Up! bugün itibariyle erişime açıldı ve çıkış fragmanı paylaşıldı.
 
Oyun PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch ve PC (Steam) için erişime açıldı. Oyunun tanıtım yazısını ve bahsi geçen çıkış fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.
 
Oyunun Tanıtım Yazısı:
 
Ev yenileme hiç bu kadar eğlenceli olmamıştı!

Bu zor, pis bir iş. Bu couch co-op oyununda yalnız çalışmana gerek yok! Üç arkadaşınla katıl, otur (veya oturma) ve çılgın ev yenileme partisine başla!

İşini halletmeye istekli bir ev yenileme ekibiyle tanış. Ama çoğu kazalar evde olur: Zemine boya döküldüğünde ve dairenin etrafında lav havuzu olduğunda etkili çalışabilecek misin?

Duvarları boya, duvar kâğıtlarını yırt ve planı takip et. Ekibini yönet ve herkesin görevini bildiğinden emin ol... Veya kimseyle iş birliği yapma. Arkadaşlarının çığlığını duy 3, 2, 1...

Daireleri yenilerken zamana karşı yarış, kargocuyu kovala ve her seviye için yıldız kazan (ya da yıldızlar)! Daha zorlu görevleri açmak için görevleri tamamla. İpucu: Takım çalışması en önemlisidir. 
 

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Tools Up! Platformlar: ÇOKLU PLATFORM Geliştirici: The Knights of Unity Dağıtıcısı: Bağımsız Tür: Adventure Çıkış Tarihi: 3 Aralık 2019
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 0 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Detroit: Become Human Satışları 5 Milyonu Aştı 25 Dk önce Riot Games 1 Hafta Tatile Çıkıyor 1 Saat önce Call of Duty: Modern Warfare ve Warzone 1.24 Güncellemesi Yayınlandı 1 Saat önce BlizzCon Etkinliği Gelecek Yılın Başlarında Dijital Olarak Düzenlenecek 6 Saat önce Activision Yeni Call of Duty Oyununu Treyarch ve Raven'ın Geliştirdiğini Doğruladı 7 Saat önce