Torchlight Epic Games Store'da Ücretsiz

11.07.2019 19:31 Gazali Çetinkaya

 
Runic Games aksiyon rol yapma oyunu Torchlight, Epic Games Store kullanıcıları için kısa bir süreliğine ücretsiz oldu.

Her zaman olduğu gibi ilgilenenler Epic Games Store üzerinden giriş yaparak oyunu ücretsiz olarak edinebilir ve ardından Epic Games Launcher aracılığıyla bilgisayarına indirebilir. Oyun 18 Temmuz'a kadar ücretsiz dağıtılacak. Bu tarihten önce kütüphanenize eklerseniz oyun sizde kalacak.
 
Bir sonraki ücretsiz oyun da belli oldu. Limbo 18 - 25 Temmuz tarihleri arasında Epic Games Store üzerinden ücretsiz indirilebilir olacak. 
 
Torchlight'ın Epic Games Store üzerindeki tanıtım yazısı ve çıkış fragmanı:
 

Ember tarafından teşvik edilmiş sapkın yaratıklar birlikleri, Torchlight'ın durgun yerleşim bölgesinin altındaki mağaralarında doluşmaya başladı. Eleştirmenlerden tam not alan bu Aksiyon-RPG'de, sonsuz hazine ve görkem için derinlere doğru maceranızda üç güçlü kahramandan birini seçeceksiniz. Maceranız, benzersiz, her seferinde yeni canavarlar, hazineler, yapbozlar ve öğeler sunan rastgele yaratılmış ortamlarda geçecek.

İlgili İçerik Yorumlar 3 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Tekken 7 Satışları Dört Milyonu Aştı 5 Dk önce Borderlands Game of the Year Enhanced Bu Hafta Sonu Steam'de Oynaması Ücretsiz 27 Dk önce Sızdırılan Marvel's Avengers Oynanış Videosu Thor'u Gösteriyor 1 Saat önce Netflix Bir Gecede Tam 17 Milyar Dolar Kaybetti 2 Saat önce Sumo Digital ile 2K Yeni Projelerde Çalışmak için Ortaklıklarını Duyurdu 5 Saat önce