Ubisoft, Küçük Oyunlar Yapmayı Planlamıyor

12.09.2019 00:45 Özgür Eroğlu

 
Assassin's Creed, Watch Dogs, Far Cry gibi önemli açık dünya oyunlarına sahip Ubisoft, Ghost Recon serisi gibi bir oyun serisini bile açık dünya yaparak haritasını oldukça genişletti. Görünen o ki Ubisoft bu duruma devam etmeye niyetli. 
 
Ubisoft açık dünya oyunların yayıncısı olmaya devam ediyor. Bu oyun türünün çok yakın takipçisi olan Ubisoft’un CEO’su Yves Guillemot bu durumun değişmeyeceğini söyledi.
 
Assassin’s Creed eskiden bir şehirde keşif yapma ve öldürmeye dayalı bir oyun iken, Odyssey ile birlikte bütün Yunanistan’ı ve adalarını görme fırsatına erişebiliyoruz. Odyssey’in ana hikayesi ortalama kırk saat sürüyor. Ancak DLC’ler, keşifler ve yan görevlerle birlikte bu süre oldukça uzuyor. Guillemot’a göre, Ubisoft artık bu devasa dünyalara yöneliyor. Oyunların bu kadar uzun sürmesinin sebebi ise haritanın boyutundan değil “yoğunluğundan” dolayı olduğu söyleniyor. 
 

İlgili İçerik Yorumlar 1 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Star Wars Jedi: Fallen Order'ın Yeni Videosu BD-1'ın Nasıl Yaratıldığını Açıklıyor 18 Dk önce Death Stranding'in Resmi Çalma Listesi Yayınlandı 36 Dk önce MediEvil Remake İnceleme Puanları 1 Saat önce Fallout 76 için Paralı Üyelik Sistemi Duyuruldu 2 Saat önce Two Point Hospital Konsol Versiyonları 2020'nin İlk Yarısına Ertelendi 2 Saat önce