Ubisoft, Masa Oyunu MONOPOLY'yi Duyurdu

11.06.2024 11:26 Mehmet Tandoğan

 
 
Yayıncılığını Ubisoft'un üstlendiği ve geliştiriciliğini Engine Software'in yaptığı MONOPOLY duyuruldu. Oyun PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One, Switch, PC (Steam, Epic Games Store, Ubisoft Store) ve Luna platformları için çıkacak. Ayrıca Eylül ayında piyasaya sürülecek.
 
Masa oyunu artık konsol ve PC'ye taşınıyor
 
 
  
MONOPOLY'nin yeni versiyonu, klasik oyun deneyimini iyileştirilmiş grafikler ve heyecan verici bir oynanışla buluşturarak masadaki heyecanı bilgisayar ve konsol ekranlarına taşıyor. Oyuncular tahtanın bir ucundan diğer ucuna geçiş yaparken sabah güneşinden fırtınalı gecelere kadar değişen hava koşullarını gözlemleyebiliyor. Ancak şehrin her köşesini keşfedip gizli jetonları bulmaya çalışırken dikkatli olmanız gerekiyor. Çünkü Bay Monopoly her an karşılarına çıkabilir.
 
Hasbro ve Wizards of the Coast'un dijital strateji ve lisanslama başkan yardımcısı Eugene Evans "MONOPOLY'nin 90. yıldönümüne yaklaşırken Ubisoft ile iş birliği yapmaktan büyük memnuniyet duyuyoruz. Bu yeni versiyon oyuncuları dijital dünyada tamamen içine çekecek ve tahtadaki özellikleri ve mekanları hiç olmadığı kadar canlı hale getirecek" ifadelerini kullandı.
 
Aileniz ve arkadaşlarınızla gerçek bir masa oyunu deneyiminin tadını çıkarabileceğiniz yapımda ister aynı odada altı kişiye kadar oynayabilir isterseniz de çevrimiçi modda dünya genelindeki emlak kral ve kraliçeleriyle yarışabilirsiniz. Seçim tamamen size ait. Oyuncular burada tek bir kontrol cihazını paylaşabilir veya her biri kendi cihazını kullanabilir.
 
 

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Yeni Oyun Duyuruları Platformlar: PC Geliştirici: Bölüm Sonu Canavarı Dağıtıcısı: Bölüm Sonu Canavarı Tür: Oyun Sektörü Çıkış Tarihi: Açıklanmadı
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 0 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Dikkat Çekici Aksiyonuyla SPINE'dan Yeni Ekran Görüntüleri Ortaya Çıktı 20 Haziran Bilim Kurgu Temalı Boundary İptal Edildi! Erken Erişim Olarak Kaldı 20 Haziran Kediyi Kontrol Ettiğimiz Stray, Switch Konsollarına Geliyor 20 Haziran Kingdom Come: Deliverance 2 İlk Oyunun İki Katı Büyüklüğünde Olacak 20 Haziran Epic Games'te Haftanın Öne Çıkan İndirimleri 20 Haziran
Forumdan Konular
DH'den Haberler