Ubisoft Yöneticilerinden Tommy François Şirketten Ayrıldı

03.08.2020 15:08 Gazali Çetinkaya

 
Ubisoft'un bazı üst düzey yöneticilerine yönelik ortaya çıkan cinsel istismar ve ahlaksız davranış suçlamalarının ardından şirketten ayrılıklar devam ediyor.

Splinter Cell kreatif direktörü Maxime Béland, Ubisoft Kanada stüdyolarının yönetim müdürü Yannis Mallat, global insan kaynakları sorumlusu Cecile Cornet ve kreatif ekibin lideri Serge Hascoët'ten sonra bu sefer Tommy François şirketten ayrıldı.
 
Tommy François 2006'da Ubisoft'a katılmıştı. Editoryal ve yaratıcı ekibin başkan yardımcısı görevini yürütüyordu ve şirket içindeki rolü oyunlara onay verip vermemek ve yeni oyun serileri geliştirmekti. 
 
Ubisoft, GamesIndustry.biz'e yaptığı açıklama ile şirketten ayrıldığını doğruladı.

İlgili İçerik Yorumlar 5 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Tekken 7 Satışları 6 Milyonu Aştı, Serinin Toplam Satışları 50 Milyon 2 Saat önce Tekken 7 DLC Karakteri Kunimitsu Duyuruldu 5 Saat önce Street Fighter V: Champion Edition DLC Karakteri Dan Hibiki Tanıtım Fragmanı 5 Saat önce Monster Hunter Rise 43 Dakikalık Oynanış Videosu 6 Saat önce Hyrule Warriors: Age of Calamity ‘Şampiyonlar Birleşin!’ Fragmanı ve 14 Dakikalık Oynanış Videosu 6 Saat önce