Üçüncü şahıs co-op aksiyon oyunu Criminals Within duyuruldu

18.03.2023 21:45 Mehmet Tandoğan

 
 
Yeni Zelanda merkezli stüdyo Space Rock Games, orta çağ temasını içeren ve Unreal Engine 5 ile geliştirilen, co-op temelli üçüncü şahıs aksiyon macera oyunu Criminals Within'i duyurdu. Oyun konsollar ve Steam üzerinden PC için çıkış yapacak. Çıkış tarihi ve hangi konsollara geleceği açıklanmadı.
 
Geliştirici ekipte tecrübeli isimler yer alıyor
 
 
 
Space Rock Games içerisinde önceki çalışmaları arasında Fable, Path of Exile, Black & White 2 ve Chivalry II gibi oyunları bulunan tecrübeli isimler yer alıyor. Ekipteki isimler, bu oyun üzerinde oldukça fazla uğraş verdiklerini ve en iyi deneyimi sunmayı hedeflediklerini belirtiyor.
 
Space Rock Games genel müdürü Zsombor Pirok bir basın açıklamasında oyun hakkında şunları söylüyor: "Son 12 aydır haber vermeden arka planda çalıştığımız oyunu nihayet sizlere sunacağımız için çok heyecanlıyız. Harika ekibimiz ve harika yatırımcılarımız Hillfarrance ve NZGCP sayesinde en iyi co-op deneyimi sizlere sunmak istiyoruz." 
 
Criminals Within duyuru fragmanı 
 
 

İlgili İçerik Yorumlar 0 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
League of Legends'da Mevsimin En İyisi 1 Nisan'da Belli Oluyor! 24 Mart Tekken 8 için Jack-8 oynanış fragmanı yayınlandı 24 Mart The Expanse: A Telltale Series için sahne arkası videosu yayınlandı 24 Mart Resident Evil 4 Remake ücretsiz DLC'si The Mercenaries 7 Nisan'da geliyor 24 Mart AMD Radeon Grafik Kartları için Resident Evil 4 odaklı sürücü yayınlandı 24 Mart
Forumdan Konular
DH'den Haberler