Ultimate Marvel vs. Capcom 3, Just Cause 3 ve Aftercharge Xbox Game Pass'e Eklendi

10.01.2019 21:37 Gazali Çetinkaya

 
Microsoft Ultimate Marvel vs. Capcom 3, Just Cause 3 ve Aftercharge oyunlarını bugün itibarıyla Xbox Game Pass sisteminin kütüphanesine ekledi.

Just Cause 3 ve Aftercharge'in ekleneceği daha önceden açıklanmıştı. Ultimate Marvel vs. Capcom 3 sürpriz oldu.
 
Böylelikle bu ay içinde Life is Strange 2: Part 1, Ark: Survival Evolved, Farming Simulator 17, Absolver, Ultimate Marvel vs. Capcom 3, Just Cause 3 ve Aftercharge Xbox Game Pass'e eklenmiş oldu. Her ay olduğu gibi bu ayın sonunda kaldırılacak oyunlar da var. Bunlar: Letter Quest: Grimm's Journey Remastered, Riptide GP: Renegade, The Escapists: The Walking Dead ve Tom Clancy's The Division.
 
Xbox Game Pass şu anda ilk bir ay için 1 TL. İlk ayın ardından aylık 59 TL ödeyerek Xbox Game Pass'i kullanmaya devam edebilirsiniz. İstediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Sistemin detaylarına ve mevcut oyun kütüphanesine buradan göz atabilirsiniz.   

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Xbox One Platformlar: XBOX ONE Geliştirici: Microsoft Dağıtıcısı: Microsoft Tür: Entertainment Çıkış Tarihi: 22 Kasım 2013
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 0 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
TOGED'in Yeni Staj Programı Başlıyor 8 Saat önce Su Aygırları, Uzaylılar, Fotoğrafçılık ve Daha Fazlasını Nintendo Labo VR Kiti ile Deneyimleyin 9 Saat önce Noob Saibot Mortal Kombat 11 için Doğrulandı, DLC Karakteri Shang Tsung Duyuruldu 10 Saat önce Bilim Kurgu Hayatta Kalma Korku Oyunu Chernobylite için Kickstarter Kampanyası Başlatılacak 22 Mart Hellboy, Nimue, Gruagach ve Ben Daimio Platform Dövüş Oyunu Brawlhalla'ya Katılıyor 22 Mart