Uncharted 2'den Co-op ve Multiplayer Görüntüleri

Yeni eklenen çoklu oyunculu seçenekleri ile daha uzun bir oyun süresi bizleri bekliyor.
27.04.2009 12:28 Erdinç İyikul

Playstation 3'un özel oyunlardan olan Uncharted, ilk oyunun ardından 2. sürümüyle karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. İlk oyunuyla aksiyon ve macera severleri tatmin eden Uncharted, üzerinde herhangi bir çoklu oyunculu içerik barındırmıyordu.
 
Uncharted 2: Among of Thieves ise, yeni yayınlanan ekran görüntülerinde görüldüğü üzere bizlere co-op oyun moduyla beraber multiplayer seçenekleride sunuyor. 3 kişiye kadar destek veren co-op mod, ana senaryoyu bize oynatmak yerine mod için özel hazırlanmış farklı bölümlerle karşımıza çıkacak.

 
Co-op mod dışından yer alan multiplayer seçeneklerinde ise, 4 Vs 4 Deathmatch ve Capture The Treasure modları bulunuyor. Deathmatch modunda yer alan farklı sınıfları seçip karşıklık hayatta kalma mücadelesi verirken, Capture The Treasure modunda ise hazineleri rakiplerimizden önce ele geçirmeye çalışıyoruz.
 
Yeni yayınlanan co-op ve multiplayer ekran görüntülerine ulaşmak için tıklayın.

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Uncharted 2 : Among Thieves Platformlar: PS3 Geliştirici: Naughty Dog Dağıtıcısı: SCEE Tür: Adventure Çıkış Tarihi: 16 Ekim 2009
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 0 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Boston Belediye Başkanı Marty Walsh Sony'ye PAX East Etkinliğine Katılma Çağrısında Bulundu 6 Saat önce Obsidian'ın Hayatta Kalma Oyunu Grounded'ın Steam Sayfası Açıldı 7 Saat önce Tekken Serisinin Satışları 49 Milyonu Aştı 22 Şubat A Plague Tale: Innocence, Cities Skylines ve Daha Fazlası Project xCloud'a Eklendi 22 Şubat Hasbro: Baldur’s Gate III Bu Yıl Steam'de Erken Erişime Açılacak 22 Şubat