Uncharted Filminin Vizyon Tarihi Ertelendi

01.04.2020 16:11 Özgür Eroğlu

 
PlayStation'ın popüler oyun serisi Uncharted'ın filmi yine ertelendi. Geçtiğimiz haftalarda filmin çekimlerine belirsiz bir süreliğine ara verilmişti. Şimdi de vizyon tarihi ertelendi. Şu an için Sony'nin ertelenmeyen tek filmi Venom 2.
 
Geçtiğimiz saatlerde diğer Sony filmlerinin de ertelendiğini sizlere bildirmiştik. O haberin detaylarına buradan ulaşabilirsiniz. Uncharted'ın 5 Mart 2021 olan vizyon tarihi Koronavirüs salgını sebebiyle 8 Ekim 2021'e ertelendi. 
 
Gün geçtikçe filmi görebilmemize dair umutlar giderek azalıyor. Filmin başrolllerinde Tom Holand, Mark Wahlberg ve Antonio Banderas bulunuyor. Filmin yönetmenliğini ise Ruben Fleischer yapacak.
 

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Film Haberleri Platformlar: PC Geliştirici: Bölüm Sonu Canavarı Dağıtıcısı: Bölüm Sonu Canavarı Tür: Action Çıkış Tarihi: Açıklanmadı
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 5 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Simon Pegg, The Mandalorian Dizisinde Oynamak İstediğini Açıkladı 21 Dk önce Paradise Lost Sinematik Fragman (PS5, Xbox Series X, PC) 1 Saat önce Justice League Snyder Cut'ta Ana Ekip Yeniden Çekim İçin Dönmeyecek 1 Saat önce Ghost of Tsushima Birden Fazla Zorluk Seviyesi İçerecek 1 Saat önce Yeni Looney Tunes Bölümlerinden 12 Dakikalık Ücretsiz Bir Bölüm Yayınlandı 1 Saat önce