Uncharted Filminin Vizyon Tarihi Ertelendi

01.04.2020 16:11 Özgür Eroğlu

 
PlayStation'ın popüler oyun serisi Uncharted'ın filmi yine ertelendi. Geçtiğimiz haftalarda filmin çekimlerine belirsiz bir süreliğine ara verilmişti. Şimdi de vizyon tarihi ertelendi. Şu an için Sony'nin ertelenmeyen tek filmi Venom 2.
 
Geçtiğimiz saatlerde diğer Sony filmlerinin de ertelendiğini sizlere bildirmiştik. O haberin detaylarına buradan ulaşabilirsiniz. Uncharted'ın 5 Mart 2021 olan vizyon tarihi Koronavirüs salgını sebebiyle 8 Ekim 2021'e ertelendi. 
 
Gün geçtikçe filmi görebilmemize dair umutlar giderek azalıyor. Filmin başrolllerinde Tom Holand, Mark Wahlberg ve Antonio Banderas bulunuyor. Filmin yönetmenliğini ise Ruben Fleischer yapacak.
 

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Uncharted Film Platformlar: PC Geliştirici: Naughty Dog Dağıtıcısı: Sony Interactive Entertainment Tür: Aksiyon-Macera Çıkış Tarihi: 16 Temmuz 2021
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 5 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Enola Holmes Filminden Kamera Arkası Görüntülerin Bulunduğu Bir Video Paylaşıldı 21 Dk önce Teslagrad 2 Duyuruldu 3 Saat önce FIFA 21 Oyun Müzikleri 4 Saat önce FarmVille Bu Yılın Sonunda Kapatılıyor 4 Saat önce Vostok Games, PUBG için Arena Modu Geliştiriyor 6 Saat önce