Uncharted Legacy of Thieves Collection'ın PC Çıkış Tarihi SteamDB'de Listelendi

25.06.2022 12:04 Mehmet Tandoğan

 
 
Yayıncı Sony ve geliştiriciler Iron Galaxy ve Naughty Dog tarafından oyunculara sunulacak olan UNCHARTED: Legacy of Thieves'in PC sürümü ilk olarak Eylül 2021'de duyuruldu. O zamandan beri oyun ile ilgili pek bir detay açıklanmadı. Çıkış tarihi hakkında bazı söylentiler ortaya çıksa da oyun PC'ye Ekim 2022'de gelebilir.
 
UNCHARTED: Legacy of Thieves'in resmi SteamDB sayfası yeni bir çıkış tarihi ile güncellendi. Veri tabanına göre oyun 19 Ekim'de çıkış yapacak. SteamDB'nin daha önceki veri girişinde oyunun 15 Temmuz'da çıkış yapacağı bildirilmişti.
 
 
 
UNCHARTED: Hırsızlar Mirası Koleksiyonu hakkında şu ana kadar pek bir şey duymadık. PC sistem gereksinimleri gibi teknik detayların da hiçbiri açıklanmadı. Dolayısıyla oyunun sene sonuna doğru çıkış yapması olası. 
 
Bu yepyeni ve yeniden düzenlenmiş paket, Uncharted 4: A Thief’s End ve Uncharted: The Lost Legacy'yi içeriyor. Oyun kayıp bir hazineyi arayan Nathan Drake'i konu alıyor. 
 
Öte yandan Marvel's Spider-Man Remastered 12 Ağustos'ta PC için geliyor. Bu yılın ilerleyen dönemlerinde ise Marvel's Spider-Man: Miles Morales'in de PC'ye gelmesi bekleniyor. Ek olarak daha önce duyurulan The Last of Us Part I'in PC sürümünün önümüzdeki yıl çıkış yapması öngörülüyor.

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Uncharted: Legacy of Thieves Collection Platformlar: PC Geliştirici: Naughty Dog Dağıtıcısı: Sony Interactive Entertainment Tür: Aksiyon-Macera Çıkış Tarihi: Açıklanmadı
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 1 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Journey to Foundation Çıkış Tarihi Açıklandı 30 Eylül Eskiye Döneceğiniz Aksiyon Oyunları 30 Eylül Geçmişe Gideceğeniz Nostalji Nişancı Oyunları 2 30 Eylül Ödüllü BioShock Üçlemesi Steam'de 19 TL! 30 Eylül Dikkat Çeken Nostalji Spor Oyunları 2 30 Eylül
Forumdan Konular
DH'den Haberler