Untitled Goose Game Oynanış Fragmanı

18.09.2019 14:36 Gazali Çetinkaya

 
Yayıncı Panic ve geliştirici House House, Untitled Goose Game için üç dakika uzunluğunda yeni bir oynanış fragmanı yayınladı.

Untitled Goose Game 20 Eylül'de Switch ve PC için çıkacak. Nintendo eShop'ta $19.99 fiyattan ön siparişte. PC'de bir süreliğine Epic Games Store'a özel olacak, fiyatı henüz belli değil.

Oyunun tanıtım yazısı:
 

Köyde hoş bir gün ve siz korkunç bir kazsınız.
 
Untitled Goose Game, masum bir köyde serbest kalmış bir kazı oynadığınız güldürmeceli, gizlilikle hareket etmeyi gerektiren bir korumalı alan oyunudur. İnsanların arka bahçelerinden ana cadde dükkanlarına ve köyün yeşil alanlarına yol alırken eşek şakaları hazırlayın, şapkalar çalın, kaz sesi çıkararak ve genel olarak herkesin gününü rezil ederek kasabada dolaşın.
 
İçindekiler:
 
- Felaket bir kaz (bu, siz oluyorsunuz)
- Sadece günlük hayatlarını yaşamaya çalışan bir kasaba dolusu insan (onlardan nefret ediyorsunuz)
- Özel bir kaz sesi düğmesi (!!!) 

Oynanış fragmanını aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz. 

İlgili İçerik Yorumlar 1 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
EA, Seattle'da Yeni Stüdyo Açıyor 19 Ekim Sherlock Holmes: Chapter One için Yeni Oynanış Fragmanı Yayınlandı 19 Ekim Xbox Game Pass'e Ekim Ayı Sonunda Gelecek Oyunlar 19 Ekim 150.000 Dolar Ödül Havuzlu PUBG MOBILE Pro League Türkiye 2. Sezon Heyecanı Sürüyor 19 Ekim Babylon’s Fall Kapalı Beta Özel Yayını 23 Ekim'de Yapılacak 19 Ekim