VALORANT Challengers 2024 Türkiye: Birlik Split 2'de 4. Hafta Başladı!

11.06.2024 01:08 Hamit Can Sayılgan

 
 
     Riot Games & ESA Esports işbirliği ile düzenlenen VALORANT liginin 2. sezon niteliğinde olan VALORANT Challengers 2024 Türkiye: Birlik Split 2 turnuvasının 4. hafta karşılaşmaları başladı!
 
     VCL 2024 Türkiye: Birlik Split 2, 4. hafta 1. gününde Papara SuperMassive ile İstanbul Wildcats ve Fire Flux Esports ile S2G Esports karşı karşıya geldi. Karşılaşmaların sonucunda Papara SuperMassive, İstanbul Wildcats'i 2-0, Fire Flux Esports ise S2G Esports'u 2-1 mağlup etti. 
 
     Yarın saat 17:30'da Eternal Fire ile Pcific Esports, 20:30'da ise HOWL Esports ile Fenerbahçe Esports karşı karşıya gelecek. 
 
     VALORANT Challengers 2024 Türkiye: Birlik Split 2, 8 Temmuz Pazartesi günü son bulacak. 7 hafta boyunca sürecek ligde sıralamaya giren ilk 6 takım Playoff etabına yükselecek.  
 

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Valorant Platformlar: PC Geliştirici: Riot Games Dağıtıcısı: Riot Games Tür: Tactical Çıkış Tarihi: Açıklanmadı
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 0 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Dikkat Çekici Aksiyonuyla SPINE'dan Yeni Ekran Görüntüleri Ortaya Çıktı 20 Haziran Bilim Kurgu Temalı Boundary İptal Edildi! Erken Erişim Olarak Kaldı 20 Haziran Kediyi Kontrol Ettiğimiz Stray, Switch Konsollarına Geliyor 20 Haziran Kingdom Come: Deliverance 2 İlk Oyunun İki Katı Büyüklüğünde Olacak 20 Haziran Epic Games'te Haftanın Öne Çıkan İndirimleri 20 Haziran
Forumdan Konular
DH'den Haberler