VALORANT Challengers 2024 Türkiye: Birlik Split 2'de Grup Aşaması Tamamlandı!

08.07.2024 23:51 Hamit Can Sayılgan

 
     Riot Games & ESA Esports işbirliği ile düzenlenen VALORANT liginin 2. sezon niteliğinde olan VALORANT Challengers 2024 Türkiye: Birlik Split 2 turnuvasında grup aşaması tamamlandı!
 
     Fire Flux Esports, HOWL Esports, Papara SuperMassive, Pcific Esports, Galakticos ve Galatasaray Esports, Playoff aşamasına yükselmeyi başardı.
 
     S2G Esports ve İstanbul Wildcats, Split 3'te yer almayı garantilerken Eternal Fire ve Fenerbahçe Esports ligden düştü. 
 
     Playoff etabının ilk karşılaşması Pcific Esports ile Galakticos arasında oynanacak ve karşılaşmanın galibi Fire Flux Esports'un rakibi olacak. İkinci karşılaşma Papara SuperMassive ile Galatasaray Esports arasında oynanacak ve karşılaşmanın galibi HOWL Esports'un rakibi olacak. Mağlup olan takımlar alt turda yeniden eşleşecek ve üst turdan yükselmek için mücadele edecek. Playoff etabı 21 Temmuz Pazar günü başlayacak. 
 

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Valorant Platformlar: PC Geliştirici: Riot Games Dağıtıcısı: Riot Games Tür: Tactical Çıkış Tarihi: Açıklanmadı
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 0 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Xbox 360 Çevrimiçi Mağazası Kapatılıyor: Bir Devrin Sonu 12 Temmuz Xbox Game Pass Fiyatları Önümüzdeki Süreçte Daha da Artacak 12 Temmuz Cyberpunk 2077 İçin Taksi Şoförü Olabileceğiniz Yeni Mod Yayınlandı 12 Temmuz Concord'un Erken Açık Betası Playstation Plus Üyelerine Açıldı 12 Temmuz Terraria'nın 59 Milyon Sattığı Açıklandı! 12 Temmuz
Forumdan Konular
DH'den Haberler