VFŞL 2020 Kış Mevsimi Zirve Yarışında Büyük Heyecan!

19.02.2020 00:11 Hamit Can Sayılgan

 
      Dark Passage ve 1907 Fenerbahçe Espor sonunda yenilgi ile tanıştı. Team Aurora’nın rüzgarı kesilirken Royal Youth ve Papara SuperMassive kendini buldu. Oynanan 8 maçın ardından VFŞL’de 3. hafta da geride kaldı.
 


     VFŞL 2020 Kış Mevsimi’nin 3. haftası Beşiktaş ile 1907 Fenerbahçe Espor’u karşı karşıya getirdi. FB tarafı bu maç öncesinde 4 maçlık bir galibiyet serisi yakalamıştı. Yenilgisiz olarak puan tablosunda zirvede bulunuyordu. Beşiktaş ise inişli çıkışlı bir grafik çiziyordu.

     Karşılaşmanın mutlak favorisi 1907 Fenerbahçe tarafıydı. Ancak Beşiktaş, alışılmadık şampiyon tercihleriyle daha önce de favori olmadığı karşılaşmaları kazanmayı başarmıştı. BJK tarafı, FB karşısında da yine meta dışı seçimlerde bulundu. Mücadeleyi baştan sona önde götüren Beşiktaş karşılaşmayı da kazandı. Böylelikle 1907 Fenerbahçe’nin galibiyet serisi son bulurken Beşiktaş da zirve yarışına ortak oldu.
 

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
League of Legends Platformlar: PC Geliştirici: Riot Games Dağıtıcısı: Riot Games Tür: MOBA Çıkış Tarihi: 27 Ekim 2009
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 0 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Tenet'teki Uçak Kazası Sahnesi CGI Değilmiş 26 Dk önce Simon Pegg, The Mandalorian Dizisinde Oynamak İstediğini Açıkladı 1 Saat önce Paradise Lost Sinematik Fragman (PS5, Xbox Series X, PC) 2 Saat önce Justice League Snyder Cut'ta Ana Ekip Yeniden Çekim İçin Dönmeyecek 2 Saat önce Ghost of Tsushima Birden Fazla Zorluk Seviyesi İçerecek 2 Saat önce