Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2 Tekrar Ertelendi, Geliştirici Ekip Değişiyor

23.02.2021 10:51 Gazali Çetinkaya

 
Yayıncı Paradox Interactive, Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2'nin çıkış tarihi bir kez daha erteledi.

2021'de çıkmayacak.

Yeni bir çıkış tarihi verilmediği için oyun geçici olarak ön siparişten kaldırılıyor.
 
Paradox Interactive ayrıca oyunu geliştiren ekibin değiştirileceğini duyurdu. Hardsuit Labs artık Bloodlines 2'nin geliştirilmesine liderlik etmiyor. Yeni ekip henüz açıklanmadı.
 
Paradox Interactive "Bu oyun bizim için çok önemli ve en başından beri iddialı bir proje. Bu amaçlarımıza ulaşabilmek adına bu değişikliğe ve daha fazla geliştirme süresine ihtiyaç olduğuna karar verdik." dedi ve Hardsuit Labs'e sıkı çalışmaları ve oyunun temellerini oluşturmaları konusunda harika iş çıkardıkları için teşekkürlerini sundu.
 
Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2 PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One ve PC için geliştiriliyor. Türkçe altyazı desteğine sahip olacak.

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2 Platformlar: PC PS4 XBOX ONE Geliştirici: Hardsuit Labs Dağıtıcısı: Paradox Interactive Tür: RPG Çıkış Tarihi: Açıklanmadı
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 31 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
PlayStation State of Play Sunumunda Gösterilen Tüm Oyunlar 1 Saat önce Halo Infinite Yeni Ekran Görüntüleri 2 Saat önce Square Enix İki Tane Mobil Final Fantasy VII Oyunu Duyurdu 2 Saat önce Final Fantasy VII Remake Intergrade PS5 için Duyuruldu 6 Saat önce Deathloop - Oynanış Fragmanı 3: Déjà Vu 6 Saat önce