VirtuaVerse 28 Ekim'de PS4, Xbox One ve Switch'e Geliyor

13.10.2021 10:14 Mehmet Tandoğan

 
 
Yayıncı Blood Music ve geliştirici Theta Division, 28 Ekim'de PlayStation 4 için point and click macera oyunu VirtuaVerse'i yayınlayacağını duyurdu.
 
VirtuaVerse yapay zeka tarafından kontrol edilen bir dünyada ve çok uzak olmayan bir gelecekte geçen cyberpunk point-and-click macera oyunudur.

Ana karakterimiz Nathan, donanım ve korsan yazılım kaçakçılığı yaparak yaşamını sürdürüyor. Nüfusun büyük bir çoğunluğundan farklı olarak kendisi kalıcı olarak entegre edilmiş gerçekliğe bağlı değil. Bir sabah kalktığında kız arkadaşı Jay'in kaçırıldığını öğreniyor ve onu arayışında kendini hacker çeteleri ve siber savaşların dahil olduğu bir macerada buluyor.
 
VirtuaVerse ilk olarak 12 Mayıs 2020'de Steam ve GOG üzerinden PC için piyasaya sürüldü.
 
Steam sayfası
 
https://store.steampowered.com/app/1019310/VirtuaVerse/
 
Fragman videosu
 
 

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
VirtuaVerse Platformlar: PC Geliştirici: Theta Division Dağıtıcısı: Blood Music Tür: Adventure Çıkış Tarihi: 12 Mayıs 2020
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 0 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
EA, Seattle'da Yeni Stüdyo Açıyor 19 Ekim Sherlock Holmes: Chapter One için Yeni Oynanış Fragmanı Yayınlandı 19 Ekim Xbox Game Pass'e Ekim Ayı Sonunda Gelecek Oyunlar 19 Ekim 150.000 Dolar Ödül Havuzlu PUBG MOBILE Pro League Türkiye 2. Sezon Heyecanı Sürüyor 19 Ekim Babylon’s Fall Kapalı Beta Özel Yayını 23 Ekim'de Yapılacak 19 Ekim