Voice of Cards: The Isle Dragon Roars 28 Ekim'de Çıkış Yapacak

25.09.2021 16:29 Mehmet Tandoğan

 
 
Yayıncı Square Enix, Voice of Cards: The Isle Dragon Roars'ın 28 Ekim'de PlayStation 4, Switch ve Steam üzerinden PC için çıkış yapacağını duyurdu. Oyunun şu anda bir demosu mevcut.
 
Voice of Cards: The Isle Dragon Roars, Square Enix, NieR ve Drakengard serilerinin arkasındaki yaratıcı yönetmen Yoko Taro'nun hikayesini içeren yeni bir kart RPG oyunudur.

Square Enix bu oyun için şunları belirtti: ''Bu yeni oyun, oyuncuların hayal gücünü harekete geçirecek. Hikaye ilerledikçe oyuncular oyuna daha da kilitlenecek."
 
Steam sayfası
 
https://store.steampowered.com/app/1113570/Voice_of_Cards_The_Isle_Dragon_Roars/
 
Fragman videosu
 
 

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Voice of Cards: The Isle Dragon Roars Platformlar: PS4 Geliştirici: Square Enix Dağıtıcısı: Square Enix Tür: Kart Çıkış Tarihi: Açıklanmadı
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 0 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Sony, Görüntüleri Otomatik Olarak Telefonunuza Yükleyen Bir PS5 Özelliğini Test Ediyor 2 Saat önce Shadow of the Tomb Raider için Yeni Güncelleme Yayınlandı 3 Saat önce Monster Hunter: World Satışları 20 Milyona Ulaştı 3 Saat önce Super Smash Bros. Ultimate için 13.0.0 Güncellemesi Yayınlandı 3 Saat önce Hot Wheels Unleashed'in Yeni Yarış Sezonu Duyuruldu 3 Saat önce