WWE 2K20'den Royale Rumble ve Hikaye Modu Oynanış Videosu Yayınlandı

15.10.2019 00:23 Özgür Eroğlu

 
Televizyon Programı olan ve her yıl çıkartılan dövüş oyunu WWE 2K20'den iki yeni oynanış videosu paylaşıldı. Bu oynanış videolarında Royale Rumble ve hikaye modunu görüyoruz.
 
WWE 2K20 PlayStation 4, Xbox One ve PC için 22 Ekim'de çıkacak. Bahsi geçen oynanış videolarını ve oyunun tanıtım yazısını aşağıda bulabilirsiniz.
 
Oyunun Tanıtım Yazısı:
 
Favori WWE Superstar'larınız, Legend'lar, Hall of Famer'lar ve NXT'nin en iyileri, şenliklere katılacak ve WWE 2K serisinin yeniden doğuşunu kutlayacak! WWE 2K20'de temel oynanış geliştirmeleri, kolaylaştırılmış kontroller ve seride şimdiye kadarki en eğlenceli ve yaratıcı şekilde kapsamlı giriş olacak. WWE 2K20 ayrıca Four Horsewomen/Women’s Evolution hikayelerine odaklanan tamamen yeni bir 2K Showcase, 2K Towers'ın dönüşü ve belirgin bir şekilde hem erkek hem de kadın oynanabilir karakterlere sahip yepyeni MyCAREER ile erkek ve kadın rakipleri içeren Mixed Tag Maçlarını da içerecek. 
 
 
 

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
WWE 2K20 Platformlar: PC PS4 XBOX ONE Geliştirici: Visual Concepts Dağıtıcısı: 2K Sports Tür: Dövüş Çıkış Tarihi: 22 Ekim 2019
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 0 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Fury Unleashed 8 Mayıs'ta Erken Erişimden Çıkıyor, Konsollara da Geliyor 37 Dk önce Gears 5 Multiplayer Tasarım Yönetmeni The Coalition'dan Ayrıldı 1 Saat önce Rockstar Games Oyun İçi Satışların Gelirlerinden %5'ini Corona Virüsüyle Mücadele için Bağışlayacak 1 Saat önce Final Fantasy VII Remake Ön Yükleme Tarihi 7 Nisan'dan 2 Nisan'a Alındı 2 Saat önce Humble Bundle ‘Conquer Covid-19’ Paketi 31 Mart