Warhammer: Vermintide 2 Bir Haftadan Kısa Bir Sürede 500,000 Kopya Sattı

12.03.2018 23:22 Gazali Çetinkaya

 
   Warhammer: Vermintide 2, 8 Mart'ta PC için çıkışını gerçekleştirdi ve geliştirici Fatshark tarafından yapılan duyuruya göre, oyun çıkışından bu yana 500,000 adet kopya satmayı başardı.
 
   Warhammer: Vermintide 2 ilerleyen zamanlarda PlayStation 4 ve Xbox One'a da gelecek.
 

Vermintide geri dönüyor... Ama, bu sefer daha karanlık, daha kanlı ve çok daha hareketli!
 
Warhammer: Vermintide 2 çok beğenilen Vermintide'ın devamı niteliğindedir. Savaşın yıkımına uğramış Warhammer Fantasy Battles dünyasının apokaliptik End Times sürümüyle, çığır açan yakın dövüş aksiyonuna ve vahşet dolu katliamlara geri dönüş vakti geldi.
 
Şeytani ve yıkıcı Chaos ordusu ile ardı arkası gelmeyen Skaven çeteleri güçlerini birleştirdi. Bu devasa tehdidi ortadan kaldırmak için 5 kahramanımızın tamamı meydanlara geri döndü. Bitmek bilmeyen katliamlardan sağ kurtulabilmek için takımınla birlikte canla başla mücadele etmeye hazırlan. 15 farklı kariyerden birini seç, yetenek ağaçlarını geliştir, kendi stilini yansıtan silahları seç, sayısız dehşet verici seviyede savaş ve Kahramanlık Sistemini etkinleştirerek kendini sına. Ezici mağlubiyet ile zafer arasında duran tek şey sen ve müttefiklerin. İmparatorluğun kaderi sana bağlı. 

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Warhammer: The End Times - Vermintide Platformlar: PC PS4 XBOX ONE Geliştirici: Fatshark Dağıtıcısı: Bağımsız Tür: FPS Çıkış Tarihi: 23 Ekim 2015
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 3 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Dünyanın Sıvı Soğutmalı İlk Belleği XPG SPECTRIX D80 Türkiye’de 20 Haziran Captain Toad: Treasure Tracker Switch ve 3DS Demosu Çıktı 20 Haziran PUBG'nin Üçüncü Haritası Sanhok Bu Cuma Çıkıyor 20 Haziran Limbo ve Inside 28 Haziran'da Switch için Çıkacak 20 Haziran Devil May Cry 5 Gamescom 2018'de Oynanabilir Olacak 20 Haziran