Warzone Oyuncuları Gulag'da Birkaç Değişiklik istiyor

01.07.2021 11:19 Mehmet Tandoğan

 
 
Call of Duty: Warzone oyuncuları, bir yıldan uzun bir süre önce çıkan Gulag için her zaman bazı endişelere sahipti. Ancak o zamandan beri oyunun temel bir parçası haline geldi. Yakın zamanda Gulag'ın Sezon 4 güncellemesinden sonra Black Ops 2'deki klasik Hijacked haritasına benzeyen bazı değişikliklerle karşılaştığını gördük. Ancak bazı oyuncuların yeni görünümünden hoşlanmadığı görülüyor. 
 
Oyunculardan yeni Gulag'daki seslerden ve silahlar ile ilgili bir dizi endişeden şikayet eden bir dizi rapor geldi. Oyuncular tarafından önerilen bir değişiklik, Gulag'ın boyutunu önemli ölçüde azaltmak şeklindeydi. 
 
Reddit'te OG_Jermasaurus kullanıcı adına sahip bir oyuncu gönderide: '' Rakibimi gerçekten duyabilmek yerine neden üstümde koşan 9 adam duyuyorum? Ses, dövüşün en önemli yönüdür'' cümlelerini paylaştı.

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Call of Duty: Warzone Platformlar: PC PS4 XBOX ONE Geliştirici: Activision Dağıtıcısı: Activision Tür: battle royale Çıkış Tarihi: 10 Mart 2020
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 1 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
EA, Seattle'da Yeni Stüdyo Açıyor 19 Ekim Sherlock Holmes: Chapter One için Yeni Oynanış Fragmanı Yayınlandı 19 Ekim Xbox Game Pass'e Ekim Ayı Sonunda Gelecek Oyunlar 19 Ekim 150.000 Dolar Ödül Havuzlu PUBG MOBILE Pro League Türkiye 2. Sezon Heyecanı Sürüyor 19 Ekim Babylon’s Fall Kapalı Beta Özel Yayını 23 Ekim'de Yapılacak 19 Ekim