Watch Dogs: Legion, Rainbow Six Quarantine ve Gods & Monsters Yeni Nesil Konsollara da Gelecek

25.10.2019 12:01 Özgür Eroğlu

 
Dün itibariyle firmadan ve oyunlarından haberler paylaşılan Ubisoft'un oyunlarından yeni bir haber var. Watch Dogs: Legion, Rainbow Six Quarantine ve Gods & Monsters oyunlarının önümüzdeki mali yıla ertelendiğini dün öğrenmiştik. Bu haberin detaylarına buradan bakabilirsiniz.
 
Ubisoft çalışanı Frédérick Duguet bu ertelenen oyunların, yeni nesil konsollara da geleceğini açıkladı. "Oyunlar önümüzdeki mali yılın 2. ve 3. çeyreği arasında çıkacak ve yeni nesil için optimize edilecek." dedi.
 
Ayrıca Ubisoft'un önümüzdeki mali yılda 5 tane AAA oyunu çıkartacağını da öğrenmiştik. Bu haberin detaylarını da buradan öğrenebilirsiniz.
 

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Watch Dogs: Legion Platformlar: PC PS4 XBOX ONE Geliştirici: Ubisoft Dağıtıcısı: Ubisoft Tür: Aksiyon-Macera Çıkış Tarihi: 6 Mart 2020
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 8 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Boston Belediye Başkanı Marty Walsh Sony'ye PAX East Etkinliğine Katılma Çağrısında Bulundu 6 Saat önce Obsidian'ın Hayatta Kalma Oyunu Grounded'ın Steam Sayfası Açıldı 7 Saat önce Tekken Serisinin Satışları 49 Milyonu Aştı 22 Şubat A Plague Tale: Innocence, Cities Skylines ve Daha Fazlası Project xCloud'a Eklendi 22 Şubat Hasbro: Baldur’s Gate III Bu Yıl Steam'de Erken Erişime Açılacak 22 Şubat