Witch on the Holy Night PS4 ve Switch için 8 Aralık'ta Batıya Geliyor

04.07.2022 21:28 Mehmet Tandoğan

 
 
Yayıncı Aniplex ve geliştirici TYPE-MOON, PlayStation 4 ve Switch için görsel roman niteliğinde olan Witch on the Holy Night'ın 8 Aralık'ta batıda yayınlanacağını duyurdu. Batı sürümünün yalnızca dijital olup olmayacağı şu anda bilinmiyor. Oyunun tüm sürümleri İngilizce, Japonca, Basitleştirilmiş Çince ve Geleneksel Çince dil seçeneklerini destekleyecek.
 
Oyunun açıklaması şu şekilde:
 
1980'lerin Japonya'sında geçen Witch on the Holy Night, hayranların en sevdiği TYPE-MOON karakteri Aoko Aozaki'nin hikayesini anlatıyor. Bir lise öğrencisi olarak hayatına devam eden Aozaki ile oyuncular Fate serisinin ünlü yaratıcısı Kinoko Nasu tarafından kaleme alınan ve çok sevilen bu karakterin heyecan verici başlangıç hikayesini yaşayacak. 
 
Dikkat çeken görselliğiyle oyun, TYPE-MOON hayranlarını ve franchise'a yeni giriş yapanları memnun edecek modern bir oyun deneyimi sunacak.
 
Fragman videosu
 
 

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Witch on the Holy Night Platformlar: Geliştirici: Aniplex Dağıtıcısı: Aniplex Tür: macera Çıkış Tarihi: Açıklanmadı
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 0 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Embark Studios'un Geliştirdiği ARC Raiders Oyunu 2023'e Ertelendi 8 Dk önce Splatoon 3 Canlı Yayın Etkinliği 10 Ağustos'ta Yapılacak 1 Saat önce Ghost Recon Wildlands Bu Ay PlayStation Plus Kütüphanesine Katılabilir 5 Saat önce Street Fighter 6'ya Kimberly ve Juri Karakterleri Dahil Olacak 5 Saat önce Guilty Gear: Strive DLC Karakteri Bridget 28 Ocak'ta Çıkış Yapacak 6 Saat önce