Wolfenstein II: The New Colossus'un Son DLC'si Yarın Çıkıyor

12.03.2018 09:11 Gazali Çetinkaya

 
   Bethesda Softworks ve geliştirici Machine Games, Wolfenstein II: The New Colossus'un üçüncü ve aynı zamanda son indirilebilir içeriği The Amazing Deeds of Captain Wilkins'in 13 Mart'ta çıkış yapacağını duyurdu.
 
   The Amazing Deeds of Captain Wilkins (Yüzbaşı Wilkins'in Kahramanlıkları) adlı bu indirilebilir içerikte oyuncular Amerikan Ordusundan meşhur kahraman Yüzbaşı Gerald Wilkins olarak, Nazi işgali altındaki Alaska'ya giderek Kara Güneş Operasyonu'nu sabote edecek. 
 
   İndirilebilir içerik Season Pass'in içinde yer alacak ya da tek olarak satın almak da mümkün olacak. Season Pass'in fiyatı Steam ve Xbox Market üzerinde 100 TL, PlayStation Store üzerinde 74 TL. İndirilebilir içeriğin tek fiyatı ise Steam ve Xbox Market üzerinde 45 TL, PlayStation Store üzerinde 30 TL olacak.
 
   Wolfenstein II: The New Colossus şu anda PlayStation 4, Xbox One ve PC üzerinde ulaşılabilir durumda. Switch versiyonu bu yıl çıkacak. 

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Wolfenstein II: The New Colossus Platformlar: PC PS4 XBOX ONE Geliştirici: Machine Games Dağıtıcısı: Bethesda Tür: FPS Çıkış Tarihi: 27 Ekim 2017
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 0 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Detroit: Become Human'ın Satışları 2 Milyonu Aştı 12 Aralık PS4 Sistem Yazılımı Güncellemesi 6.20 Yayınlandı 12 Aralık Çin Hükümeti Fortnite, PlayerUnknown's Battlegrounds ve Yedi Oyunu Daha Yasakladı 12 Aralık Shadow of the Tomb Raider'ın İkinci DLC'si ‘The Pillar’ 18 Aralık'ta Çıkacak 12 Aralık PUBG Avrupa Ligi LAN Elemeleri Bugün Başlıyor! 12 Aralık