World War Z ‘PvPvZ’ Fragmanı

08.02.2019 19:53 Gazali Çetinkaya

 
Yayıncı Focus Home Interactive ve geliştirici Saber Interactive World War Z için ‘PvPvZ / Players vs. Players vs. Zombies’ başlıklı kısa bir fragman yayınladı.
 
Oyunun tanıtım yazısı:
 

World War Z akın akın, vahşice saldıran zombi güruhlarına karşı, soluk soluğa oynanan, dört oyunculu koop üçüncü şahıs nişancı oyunu.
 
Paramount Pictures'ın aynı adlı filminden esinlenen, hızlı bir oynayışa odaklı World War Z'de dünyanın dört yanından yeni karakter ve hikayeler ile dehşet, gerilim ve heyecan yüklü, özel olarak modern PC'ler için geliştirilmiş görevler sunuluyor.
 
Sınıflar 
 
Exterminator: Molotof kokteylleri kullanır ve ateş hasarını arttırır.
Fixer: Patlayıcı cephanesine sahiptir ve ekip arkadaşlarının cephanesini yeniler.
Gunslinger: Tank sınıfıdır. Yüksek silah hasarına ve cephane arttırmaya odaklanır.
Hellraiser: C4 ve diğer patlayıcılarla donanmıştır.
Medic: Takım arkadaşlarını iyileştiren şifacı sınıf. Takım arkadaşlarını uzak mesafeden iyileştirmek için kullanılan özel bir silaha sahiptir.
Slasher: Yakın dövüşe odaklanır ve şok tabancasına sahiptir. Bu sınıf yakın menzil hasarını arttırır.  

 
World War Z PlayStation 4, Xbox One ve PC (Epic Games Store) platformları için bu yıl içinde çıkış yapacak. Net çıkış tarihi henüz duyurulmadı.

Fragmanı aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz.   

İlgili İçerik Yorumlar 2 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
VFŞL 2019 Kış Mevsimi 5. Haftası Birinci Gün Karşılaşmaları Oynandı! 44 Dk önce IEM Katowice 2019 Ana Elemeleri'nin 3. Gün Karşılaşmaları Tamamlandı 16 Şubat Hard West Switch'e Geliyor 15 Şubat Resident Evil 2'ye ‘The Ghost Survivors’ Modu Eklendi 15 Şubat Hollow Knight: Silksong İlk Oyunun Kickstarter Destekçilerine Ücretsiz Verilecek 15 Şubat