World War Z ‘PvPvZ’ Fragmanı

08.02.2019 19:53 Gazali Çetinkaya

 
Yayıncı Focus Home Interactive ve geliştirici Saber Interactive World War Z için ‘PvPvZ / Players vs. Players vs. Zombies’ başlıklı kısa bir fragman yayınladı.
 
Oyunun tanıtım yazısı:
 

World War Z akın akın, vahşice saldıran zombi güruhlarına karşı, soluk soluğa oynanan, dört oyunculu koop üçüncü şahıs nişancı oyunu.
 
Paramount Pictures'ın aynı adlı filminden esinlenen, hızlı bir oynayışa odaklı World War Z'de dünyanın dört yanından yeni karakter ve hikayeler ile dehşet, gerilim ve heyecan yüklü, özel olarak modern PC'ler için geliştirilmiş görevler sunuluyor.
 
Sınıflar 
 
Exterminator: Molotof kokteylleri kullanır ve ateş hasarını arttırır.
Fixer: Patlayıcı cephanesine sahiptir ve ekip arkadaşlarının cephanesini yeniler.
Gunslinger: Tank sınıfıdır. Yüksek silah hasarına ve cephane arttırmaya odaklanır.
Hellraiser: C4 ve diğer patlayıcılarla donanmıştır.
Medic: Takım arkadaşlarını iyileştiren şifacı sınıf. Takım arkadaşlarını uzak mesafeden iyileştirmek için kullanılan özel bir silaha sahiptir.
Slasher: Yakın dövüşe odaklanır ve şok tabancasına sahiptir. Bu sınıf yakın menzil hasarını arttırır.  

 
World War Z PlayStation 4, Xbox One ve PC (Epic Games Store) platformları için bu yıl içinde çıkış yapacak. Net çıkış tarihi henüz duyurulmadı.

Fragmanı aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz.   

İlgili İçerik Yorumlar 2 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Spider-Man MCU'dan Ayrılıyor 11 Saat önce The Yakuza Remastered Collection PS4 için Duyuruldu 20 Ağustos PES 2020'ye Euro 2020 DLC'si Gelecek 20 Ağustos Doom: Eternal'ın Tek Kişilik Modunun Kaç Saat Süreceği Açıklandı 20 Ağustos Çok Oyunculu Aksiyon Oyunu ReadySet Heroes 1 Ekim'de PS4 için Çıkacak 20 Ağustos