World of Warcraft Unreal Engine 5'e Taşındı: İşte Görüntüler

07.07.2024 23:22 Mehmet Tandoğan

 
 
Blizzard Entertainment tarafından oyunculara sunulan World of Warcraft, hayranlar tarafından Unreal Engine 5'e taşınıyor. Turtle WoW adıyla karşımıza çıkan bu yeni oluşum, klasik oyunu günümüz teknolojileri ile beraber destekliyor ve en iyi şekilde görünmesini sağlıyor. Bu kapsamda ilk oynanış videosu da yayınlanmış durumda.
 
World of Warcraft hayran yapımı genişlemesiyle geliyor
 
 
 
World of Warcraft hayranları için sunulan ve Mysteries of Azeroth adıyla karşımıza çıkan proje, oyunun orijinal ve temel hikayesini daha derinlemesine işliyor. Ortaya çıkan yeni proje, Warcraft evrenine genişletmeler eklemeyi ve mevcut özellikleri yenileri ile değiştirmeyi hedefliyor.
 
Açıklanan detaylara göre yeni sürüm içerisinde iki farklı grafik modu yer alıyor. Bu modlar arasında Legacy ve Modern bulunuyor. Legacy modu klasik ve eski bir yapıya sahip olacak. Modern mod ise daha iyi dokulara, ışık efektlerine, 3D modellere ve daha zengin ortamlarla karşımıza çıkacak.
 
Öte yandan proje dahilinde yeni bir hile karşıtı sistemin olacağını da belirtmekte fayda var. Sadece bu da değil aynı zamanda yapım hem NVIDIA DLSS 2'yi hem de AMD FSR'yi destekleyecek. 
 
 

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Oyun Haberleri (2024) Platformlar: PC Geliştirici: Bölüm Sonu Canavarı Dağıtıcısı: Bölüm Sonu Canavarı Tür: birinci şahıs açık dünya keşif Çıkış Tarihi: Açıklanmadı
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 0 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Xbox 360 Çevrimiçi Mağazası Kapatılıyor: Bir Devrin Sonu 12 Temmuz Xbox Game Pass Fiyatları Önümüzdeki Süreçte Daha da Artacak 12 Temmuz Cyberpunk 2077 İçin Taksi Şoförü Olabileceğiniz Yeni Mod Yayınlandı 12 Temmuz Concord'un Erken Açık Betası Playstation Plus Üyelerine Açıldı 12 Temmuz Terraria'nın 59 Milyon Sattığı Açıklandı! 12 Temmuz
Forumdan Konular
DH'den Haberler